החלפת מסך גלקסי 5

החלפת מסך גלקסי 5 – הגנה טובה תמנע החלפה

גלאקסי 5 הוא מכשיר הדגל של חברת סמסונג, הוא מציג יכולות מדהימות, הן בתחום התוכנה והן בתחום החומרה, אך עם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה כי המסכים של גלקסי 4 שבירים במיוחד, מספיקה מכה קלה או נפילה, אפילו מגובה נמוך, כדי שהמסך יישבר או ייסדק. החלפת מסך גלקסי 5 היא הוצאה כספית גבוהה, כדי להימנע מהוצאה זו חשוב לשמור על המכשיר ולהגן עליו ככל האפשר.

 

החלפת מסך גלקסי 5 – איך נצליח לשמור על המסךהחלפת מסך גלקסי 5

זכוכית מחוסמת היא זכוכית הנדבקת על מסך הגלקסי המקורי ומגנה עליו. כאשר מדביקים את הזכוכית במקצועיות היא לא נראית ולא פוגעת בתפקוד של המסך. זכוכית מחוסמת מגנה על המסך מפני שריטות, כתמים, טביעות אצבעות ונפילות. כאשר המכשיר נופל הזכוכית המחוסמת נסדקת או נשברת ולמסך המקורי לא נגרם נזק.

 

כיסוי לגלקסי יגן הן על המכשיר והן על המסך. השוק מציע מגוון גדול של כיסויים, אך לא כולם מועילים בזמן אמת. הכיסויים הזולים מגיעים, בדרך כלל, מסין, הם אינם איכותיים, הם זולים ובדרך כלל אנו לא יודעים איזו חברה ייצרה אותם.

 

כיסוי שיגן היטב על המכשיר הוא אומנם כיסוי יקר יותר, אך ההשקעה משתלמת. כיסוי איכותי יעניק לכם שקט וביטחון מתוך ידיעה כי בזמן נפילה הכיסוי יגן על המכשיר ועל המסך.

 

כיסוי איכותי מורכב משלוש שכבות. השכבה הראשונה עשויה מפולירבונט קשוח, השכבה השנייה מסיליקון והשכבה השלישית מממברנה איכותית המשמשת כמסך מובנה ואיכותי. כיסויים רבים מיעים עם תופסן מיוחד לחגורה המשמש גם כמעמד לשולחן.

 

החלפת מסך גלקסי 5– מה עושים כשהמסך נשבר

תיקון המסך של הגלקסי נחשב לאחד התיקונים המורכבים והמסובכים. כאשר המסך נשבר או נסדק חשוב לפנות למעבדה מקצועית המתמחה בתיקוני גלקסי. רק תיקון מקצועי על ידי טכנאי מיומן ומנוסה ישיב למכשיר את התפקוד המלא.

 

החלפת מסך גלקסי היא תיקון הנמשך בין שעה לשעתיים. אם אתם מתבקשים להשאיר את המכשיר ולחזור לאחר מספר ימים, כנראה שמעבדת התיקונים שבחרתם אינה מתקנת בעצמה את המכשיר, אלא משמשת כמתווכת בניכם לבין מעבדה אחרת, ולכן לא מומלץ לבחור בה.

 

אל תתפתו לשלם דמי בדיקה. אחרי ששילמתם דמי בדיקה, קשה להניח שלא תתפתו להשאיר את המכשיר במעבדה כדי "לממש" את דמי הבדיקה. לקוחות רבים אומרים לעצמם, כבר שילמתי דמי בדיקה, אז כבר כדאי להשאיר את המחשב לתיקון, גם במחיר גבוה יותר.