תיקון מסך גלקסי 5

תיקון מסך גלקסי 5 – ממה מורכב מחיר התיקון?

תיקון מסך גלקסי 5 יכול להתבצע בשני אופנים, האחד, למסור את המכשיר לחברה, השני לפנות למעבדה פרטית. לפני שאתם מחליטים למי למסור את המכשיר לתיקון כדאי לעשות סקר שוק, לבדוק נתונים ולהשוות מחירים. גם אם יש לכם ביטוח בחברה, לעתים עלות התיקון תהיה גבוהה יותר ותידרשו להוסיף סכום כסף גבוה. בשל התחרות העזה בין מעבדות התיקונים למכשירי הגלקסי אל תופתעו אם תיקון מסך גלקסי 5 יהיה זול יותר במעבדה פרטית.

 

 

תיקון מסך גלקסי 5 - כל מה שכדאי לדעת תיקון מסך גלקסי 5 – ממה מורכב מחיר התיקון?

לפני שאתם מוסרים את המכשיר לתיקון בקשו לדעת מהי העלות הסופית של התיקון כדי שתוכלו להשוות עם מעבדות אחרות. במעבדה מקצועית עורך הטכנאי אבחון מדויק של התקלה ומעריך את מחיר התיקון ולא מתחיל לתקן, אלא לאחר שקיבל את ההסכמה שלכם.

 

תיקון מסך גלקסי 5 הוא התיקון הנפוץ ביותר במכשיר הגלקסי. גלקסי 5 הוא מכשיר הדגל של החברה, הוא מתקדם ומשוכלל, אך המסך שלו פגיע מאוד. מספיקה חבטה קטנה או נפילה מגובה נמוך כדי שהמסך יישבר או ייסדק.

 

עלות התיקונים במעבדות מורכבת ממספר גורמים, עלות חלקי החילוף, זמן העבודה והמיתוג של המעבדה. אתם לא חייבים לבחור את המעבדה הממותגת ביותר, לפעמים גם מעבדה חדשה רוצה להוכיח את עצמה ומציעה תיקוני סמארטפון במחירים אטרקטיביים.

 

בכל מעבדה שתבחרו, חשוב לברר על אודות חלקי החילוף. אם אתם רוצים להחליף מסך, לדוגמה, חשוב לבדוק שהמסך המוצע לכם מיוצר בחברה טובה ואיכותית. איך תוכלו לדעת שהמסך איכותי? לפי המחיר. מחירים נמוכים במיוחד מאותתים על מסכים זולים או מזויפים, מסכים שלא יחזיקו מעמד ויחזירו אתכם מאוד מהר שוב אל מעבדת התיקונים.

 

אל תשכחו לבקש אחריות על החלפת המסך. מעבדה רצינית ואחראית לא תהסס להעניק לכם אחריות. בדקו היטב מה כוללת האחריות, אילו חלקי חילוף והאם היא כוללת גם מחיר העבודה במקרה שבו יידרש תיקון נוסף.

 

 

טיפים ועצות טובות שישמרו על מכשיר הגלקסי שלכם

כדי למנוע החלפת מסך בגלקסי, חשוב להגן עליו. הדרך הטובה ביותר להגנה היא באמצעות זכוכית מחוסמת המודבקת על המסך המקורי ומגנה עליו מפני סדקים ושברים במקרים של חבטה או נפילה.

 

פריקה וטעינה של סוללת המכשיר תאריך את חיי הסוללה ותמנע מכם את הצורך בהחלפת הסוללה בעלות גבוהה, יחסית.

 

אל תורידו אפליקציות לא מוכרות. אפליקציות פיראטיות הן בין הגורמים העיקריים לבעיות במכשיר.