תיקון סמסונג גלקסי בתל אביב

תיקון סמסונג בתל אביב - כיצד לזהות תקלות נפוצות

 

על אף היתרונות הרבים שיש למכשירי מדגם סמסונג, ישנם גם בעיות ותקלות נפוצות שכדאי לדעת לזהות אותן בעוד מועד לפני שהן גורמות נזק רב. ככל שהמכשירים חכמים ויעילים יותר יש יותר אפשרויות לתקלות, אך אם יודעים לזהות אותם בזמן ולפנות למעבדה המתאימה ניתן לתקנן בקלות. חשוב להדגיש כבר בהתחלה כי יש לפנות אך ורק למעבדות אמינות, מקצועיות ואיכותיות העושות שימוש רק בחלקים וחלפים מקוריים איכותיים. אינספור לקוחות שחיפשו מעבדות העוסקות בתיקון סמסונג בתל אביב, ישמחו להמליץ על המעבדות האיכותיות של "הראל טכנולוגיות".

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - סמסונג 

 

שקע הטעינה אינו פועל ולא מטעין

זו תקלה נפוצה במכשירי סמסונג הנגרמת כתוצאה מבלאי או מקורוזיה עקב חדירת מים או בשל כבל שנמשך או התבלה. התיקון מצריך הסרה והלחמה של שקע חדש, זהו תיקון פשוט של התקנת שקע טעינה חדש.

 

קורוזיה במכשיר או נפילה למים

מים החודרים לטלפון גורמים לקורוזיה מיידית או לשריפתם של רכיבים שונים כמו השקעים והסוללה, מערכת האודיו ומעגל הטעינה. הדרך היעילה ביותר לתיקון היא הוצאה מיידית של הסוללה. אל תנסו להפעיל את המכשיר. הכניסו אותו במהירות האפשרית למעבדת תיקונים, שם יטבילו את כל החלקים בחומר המונע קורוזיה ולאחר ייבוש יסודי של החלקים ירכיבו את המכשיר ויבדקו אותו בדיקה יסודית כדי להבטיח שכל החלקים תקינים.

 

שבר במסך

המסך המורכב משני מסכים, המסך החיצוני המציג את התמונה וכולל את הלחצנים של המגע והמסך הפנימי המתרגם את המגע ומפעיל את המכשיר. כשנוצר שבר פנימי יש להחליף את המסך, אולם כשמדובר בסדק חיצוני בלבד המכשיר יכול להמשיך לפעול כשהבעיה הנראית היא אסתטית בלבד. כשמחליפים את המסך, חשוב להקפיד להחליף מסך חדש ולא מחודש, מסך מחודש עלול להישבר בקלות ובתמונות בהירות במסך מחודש מופיעים על המסך נקודות וכתמים בצבעים שונים.

 

הטלפון המפסיק לפעול באופן בלתי צפוי

לפעמים קורה שהטלפון מפסיק לפעול באופן בלתי צפוי. במקרה כזה נסו להפעיל את אחריות היצרן, ברוב הפעמים הם יחליפו את המכשיר במכשיר חדש.

 

בחירת מעבדה רצינית ומקצועית

חשוב ביותר לבחור מעבדה מקצועית ואחראית כיוון שיש מעבדות שיחליפו למסך מחודש העלול לגרום לבעיות במגע ובחדות התמונה. כשמדובר בתקלה של שקע הטעינה ויש צורך בהלחמה, מעבדה לא מקצועית עלולה לבצע הלחמה לא תקינה והמכשיר לא יטעין או שיפסיק שוב להטעין לאחר זמן קצר. מסיבות אלו ועוד, אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון סמסונג בתל אביב ובמקומות נוספים, כדאי לפנות אל המעבדות של הראל טכנולוגיות.