בדיקת מכשירי סלולר

רוצים לקנות מכשיר טלפון חכם, טאבלט או אייפד, אך חוששים לקנות חתול בשק? צודקים!

בדיקה של כל סוגי המכשירים בחברת "הראל טכנולוגיות" תעניק לכם את הידע ואת הביטחון כי המכשיר שאתם עומדים לקנות תקין ויכול לשמש אתכם בנוחות ובהנאה תקופה ארוכה.

 

בין השאר אנו נבדוק את עמידות הכפתורים, את שקע הטעינה, את נפח האחסון, נוודא כי התקשורת במכשיר מלאה והיא כוללת, גלישה, הוצאה וכניסה של שיחות ושליחת הודעות.

 

אחרי הבדיקה תדעו בוודאות האם המצלמה תקינה, האם החיישנים פעילים ועובדים בהתאם למצופה, האם תוכלו להתחבר לרשת ה- Wifi האם אפליקציית הGPS עובדת ועוד.

 

המכשיר שלכם הפסיק פתאום לעבוד?בדיקת מכשירי סלולר

אנו נבצע בדיקה מקצועית ויסודית. בעזרת הציוד החדיש, הידע והניסיון הרב נדע להצביע בוודאות על סוג התקלה.

 

הצוות המקצועי של "הראל טכנולוגיות" יתקן לכם בהצלחה כל תקלה. אנו מתמחים בבדיקת מכשירים ובתיקון כל התקלות ומתחייבים לאיכות תיקונים שיבטיחו לכם הנאה מרובה ותפקוד מצוין של כל סוגי המכשירים, סמסונג, LG, אייפד, אייפוד ועוד.

 

במעבדת התיקונים של הראל טכנולוגיות עובד צוות טכנאים שעבר הכשרה והשתלמות בכל סוגי המכשירים. הצוות המקצועי מעניק מענה מידי לכל תקלה, גם תקלות מורכבות ומסובכות, בסטנדרט הגבוה ביותר. כל התיקונים מתבצעים במקום וכל החלפים מקוריים.

 

אנו מעניקים שירותים לכל המגזרים, לאנשי עסקים לאנשים פרטיים.

 

גם אם פניתם למעבדות אחרות, והטלפון עדיין לא מתפקד היטב, אנו נצליח לבדוק ולתקן כל תקלה. כי ב"הראל טכנולוגיות" אין תקלה שאנו לא יכולים לטפל בה.