החלפת מסך אייפון 6

החלפת מסך אייפון 6 – אל תתפתו למסך זול!

החלפת מסך לאייפון 6 זהו אחד התיקונים הנפוצים ביותר. על אף כל אמצעי הזהירות שאנו נוקטים, נפילה אחת קטנה של המכשיר היקר ונחיתה בזווית לא מתאימה, עלולה לשבור ולסדוק את המסך או לגרום לבעיות נוספות. מסך האייפון מדגם שש הוא מסך עדין במיוחד הבנוי במבנה שונה מאשר מסכים במכשירי אייפון מדגמים אחרים, כשצריך להחליף אותו יש צורך להחליף הן את המסך והן רכיבים נוספים כמקשה אחת, לכן החלפה של מסך מדגם אייפון 6 יקרה יותר מאשר החלפת מסכים בדגמים האחרים של מכשירי האייפון.

 

החלפת מסך אייפון 6

החלפת מסך אייפון 6 – נא להכיר את המסך

מסך האייפון הוא שם כולל לשני סוגים של מסכים אשר יחד מהווים את המסך השלם.

 

מסך מגע, מסך הטאץ', הוא הזכוכית הפנימית המתרגמת את הנגיעות שלנו על גבי המסך החיצוני לפקידות ומפעילה את רכיבי המסך.

 

מסך LCD זהו המסך שעליו מוצגת התמונה.

 

במכשירי האייפון מדגם 6 מסך המגע מחובר אל מסך הLCD. לכן כאשר מתרחשת תקלה באחד משני סוגי המסכים יש צורך להחליף את שני המסכים. זו הסיבה שהחלפת מסך במכשירי האייפון מדגם 6 יקרה יותר מאשר החלפת מסכים במכשירים אחרים.

 

יש שלוש תקלות נפוצות במכשיר האייפון 6, מסך שבור או סדוק, קורוזיה באייפון או שכפתור הבית או כל כפתור אחר אינו עובד. בכל אחת מהתקלות חשוב לפנות אל מעבדת תיקונים מקצועית שרכשה ציוד וידע מקצועי לתיקון מכשירים מדגם אייפון 6.

 

החלפת מסך אייפון 6 - האם המסך החדש מקורי?

הגעתם למעבדה והציעו לכם להחליף את המסך השבור במסך מקורי, אל תאמינו. אין דבר כזה מסך מקורי לאייפון ואין חלקי חילוף מקוריים. גם חברת אפל אינה מייצרת את הרכיבים למכשיר בעצמה, אלא קונה אותם מחברות מובילות בעולם. חברת אפל חתמה הסכם עם המפעלים המייצרים עבורה את הרכיבים לטלפון, והיא אינה מרשה להם למכור את הרכיבים למעבדות זרות.

 

מסכים תואמים אלו, אומנם, לא מסכים שחברת אפל משתמשת בהם כאשר היא מרכיבה את הטלפונים במעבדות שלה, אך הם מסכים שאיכותם זהה למסכים שבהם חברת אפל משתמשת. אל תתפתו לסוגי מסכים זולים, הם יגרמו לכם בעיות ותקלות רבות ומאוד מהר תיאלצו לחזור למעבדה לתיקונים חוזרים ונשנים.

 

איך תדעו שהמסך שהמעבדה מציעה לכם הוא מסך תואם ואיכותי? לפי המחיר. אם המחיר זול מדי, יחסית למחירי השוק הממוצעים, כנראה שהוא מסך זול ולא איכותי.