החלפת מסך לגלקסי 3

החלפת מסך לגלקסי 3 – מתי צריך להחליף מסך?

במכשיר הגלקסי 3 מותקן מסך מגע מולטי טאץ' של זכוכית מוקשחת. זוהי הסיבה כי טכנאי המכשירים הניידים מכנים בינם לבין עצמם את מסך הגלקסי 3 בכינוי "גורילה". גודל המסך הוא 4.8 אינץ, צפיפות הפיקסלים היא 306PPI ורזולוציית המסך היא 720 X 1280 מסוג HD. זהו מסך איכותי במיוחד, כל אחד יכול להבחין מיד בין מסך גלקסי 3 לבין מסכים של סמארטפונים בדגמים אחרים ומחברות אחרות.

 

החלפת מסך לגלקסי 3

החלפת מסך לגלקסי 3 – מתי צריך להחליף את המסך?

 

  • כאשר מסך המכשיר שבור, סדוק או שיש עליו שריטות הפוגעות במסך התצוגה.

  • כאשר כתמי צבע מתפשטים על המסך.

  • כאשר המכשיר משמיע קולות וצלילים, אך אין בו כלל תצוגה.

  • כאשר מסך המגע אינו עובד, אינו מגיב או מגמגם, פעם מגיב ופעמיים לא מגיב.

 

החלפת מסך לגלקסי 3 – חמישה דברים שחשוב לדעת

מסך הגלקסי 3 בנוי משבעה רכיבים, זכוכית, מסך מגע, מסך תצוגה, רכיבי המסך, כפתורי הבית ומסגרת הבסיס. על מסגרת הבסיס ממקמים את הרכיבים הנוספים כמו מצלמות, מנוע הרטט, לחצני הווליום ועוד.

 

המבנה המיוחד של המסך וכמות הרכיבים המרכיבים אותו מייקרת מאוד את העלויות של תיקון המסך או החלפתו.

 

גם אם נראה לכם שהמכשיר עובד ומתפקד ורק זכוכית המסך שרוטה או סדוקה, אי אפשר להחליף רק את הזכוכית. הפרדת הזכוכית משאר חלקי המסך עלולה לגרום לנזק רב ובמקרים מסוימים אף להוציא את המכשיר משימוש. כאשר יש תקלה במסך של הגלקסי 3 חשוב להחליף את כל המסך, על כל רכיביו.

 

החלפת מסך בטלפונים מסוג גלקסי 3 אינה מורכבת או מסובכת ונחשבת לתיקון מדרגת קושי נמוכה, אך כאשר אתם באים להחליף את המסך, חשוב לוודא כי המסך שקיבלתם מקורי באיכות שלא תפגע בתפקוד של המכשיר.

 

מסכים לא מקוריים יגרמו לבעיות של רזולוציית צבע ולבעיות במסך המגע. הצבעים ייראו חיוורים ודהויים והמסך לא יגיב על הפקודות הניתנות לו באמצעות המגע.

 

 

איך תצליחו להגן על המסך?

יש אמצעים שונים שיצליחו להגן על המסך, לכל אמצעי יש יתרונות וחסרונות.

 

מדבקה על המסך היא דרך נהדרת להגן עליו מפני שריטות, לכלוכים וטביעות אצבעות, אך בזמן נפילה המדבקה לא תצליח לשמור על המסך מפני שברים או סדקים.

 

זכוכית מחוסמת היא זכוכית קשיחה המודבקת על המסך המקורי של מכשיר הגלקסי. כאשר המכשיר ייפול או ייחבט, הזכוכית המחוסמת תצליח להגן עליו, היא תספוג את המכרה ואת הנזקים כמו סדקים או שברים.

 

כדאי לקנות כיסוי מגן איכותי שיגן על המכשיר, רצוי לקנות כיסוי העשוי מחומר הסיליקון.