החלפת מסך לגלקסי 5

החלפת מסך לגלקסי 5 - כל מה שצריך לדעת על החלפת המסך

מכשיר סמארטפון גלקסי 5 נחשב לאחד המכשירים המבוקשים בעולם, וגם בישראל. הו מכשיר מתקדם הבנוי בטכנולוגיה חדשנית וכמו כל מכשיר מתקדם, גם הוא חשוף לבעיות ולתקלות. אחת התקלות הנפוצות במכשיר הגלקסי מדגם 5 הוא תקלות במסך, כדי לתקן את התקלות ולהשיב את המכשיר לתפקוד לעתים יהיה צורך בהחלפת מסך ולעתים יספיק תיקון במעבדה מקצועית.

 

החלפת מסך לגלקסי 5 – חמישה דברים ועוד אחד שחשוב לדעת החלפת מסך לגלקסי 5

החלפת המסך נדרשת כאשר המסך נשבר, נסדק או נשרט, כאשר המסך מציג מסך לבן או שחור, כאשר על המסך מופיעים נקודות, כתמים או קווים אלכסוניים או כאשר הצבעים שעל הצג חיוורים ודהויים.

 

החלפת מסך היא עבודה מורכבת ומדויקת בעלת מספר שלבים. בשלב הראשון יש לפרק את חלקו האחורי של המכשיר, להוציא את הסוללה, לפרק את מנגנון הרטט ואת המצלמה. עבודה זו דורשת דייקנות ומכשור מיוחד, לכן חשוב למסור את המכשיר לתיקון רק למעבדה מקצועית שהתמחתה בתיקון מכשירים מדגם גלקסי 5.

 

בשונה מדגמים אחרים של מכשירי הגלקסי, צורת הפתיחה של גלקסי 5 היא הרבה יותר מסובכת וקשה. מכשיר הגלקסי 5 אטום למים באמצעות דבק וגומיות מיוחדות. כדי להחליף את המסך, יש צורך לפרק את המכשיר באמצעות המסת הדבק והגומיות. המסת הדבק המיוחד והגומיות נעשית באמצעות חימום המסך. רק לאחר שהדבק המיוחד יימס, יצליח הטכנאי לפתוח את המכשיר ולהחליף את המסך.פעולת פתיחת המסך במכשיר גלקסי 5 דורשת מיומנות, ניסיון וציוד מיוחד.

 

כאשר מחליפים מסך, חשוב לוודא כי המסך החדש הוא מסך איכותי, רצוי מסך מקורי של חברת גלקסי. שימוש במסכים באיכות נמוכה או מסכים מזויפים לא יצליח להביא את המכשיר לתפקוד מלא יגרום לתקלות ולבעיות חוזרות.

 

איך תדעו שמסך שסופק לכם הוא איכותי או מקורי? לפי המחיר. לפני שאתם מגיעים למעבדה, רצוי לעשות סקר שווקים כדי לדעת מהו המחיר הממוצע של מסך גלקסי 5 חדש. אם המחיר שמוצע לכם, נמוך באופן משמעותי, כנראה שמציעים לכם מסך מזויף או מסך באיכות נמוכה מאוד.

 

מחיר המסך תלוי באיכות הרכיבים ובזמן הנדרש לעבודה. רכיבים זולים מאותתים על מסך באיכות נמוכה, מחירים יקרים מעידים, כנראה על איכות גבוהה של המסך ושל חלקיו.