מעבדה לגלקסי

שילמתם הרבה כסף עבור מכשיר הגלקסי שלכם ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לזלזל בתיקונים. מכשירי הגלקסי נחשבים למכשירים אמינים ואיכותיים, אך כמו בכל מכשיר שמשתמשים בו הרבה גם במכשירי הגלקסי מתרחשות תקלות. מי שהתרגל לביצועים הייחודים של מכשירי הגלקסי לא יוכל להחליף אותם בשום מכשיר של חברה אחרת, לכן כדי ליהנות מהמכשיר למשך תקופה ארוכה, חשוב לחפש מעבדה לגלקסי איכותית ואמינה.

 

מעבדה לגלקסי – שישה דברים שכדאי לדעת

 

מעבדה לגלקסי עוסקת בכל סוגי התיקונים. חלק מהתיקונים יקרים יותר וחלק זולים. גם אם נדמה לכם כי אתם יכולים לפתור את הבעיה לבד, זה לא מומלץ. זה לא מספיק לראות סרטון ביו טיוב ולהבין איך צריך, למשל, לנקות את שקע הטעינה. בדרך תוכלו לפגוע בפינים וברכיבים עדינים נוספים. בכל תיקון, לא כדאי לחסוך, תמיד כדאי לזכור כי הזול יכול להיות יקר מאוד.

 

תשכחו מהמושג חלפים מקוריים. גם חברת גלקסי לא מייצרת את החלפים בעצמה, אלא רוכשת אותם בחברות מפורסמות ומובילות בתחום ורק מרכיבה את הרכיבים במעבדות שלה. מעבדות הסלולר מציעות סוגים שונים של חלפים, חלקם איכותיים וחלקם פחות. כאשר אתם מוסרים את הטלפון לתיקון, חשוב להקפיד על חלקי חילוף איכותיים כי רק הם יצליחו להשיב לטלפון את כושר התפקוד בדיוק כמו שהטלפון היה כאשר הוא היה חדש.

 

מאז המכשיר הראשון שהוציאה חברת גלקסי לשוק, יצאו עוד מכשירים חדשים. אומנם כולם מבית גלקסי, אך יש הבדלים בין דגם לדגם ולכל דגם יש את הרכיבים המתאימים לו. כאשר אתם רוכשים חלק חילוף למכשיר הגלקסי, חשוב לוודא כי הוא מתאים למכשיר מהדגם שלכם.

 

לפני שאתם מוסרים את הטלפון תיקון כדאי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים. מחירי התיקונים מורכבים משני פרמטרים עיקריים, מחיר חלקי החילוף ומחיר שעת העבודה של הטכנאי. ככל שהמעבדה ממותגת ומפורסמת יותר, כך מחיר התיקון גבוה יותר, אך ההשקעה משתלמת.

 

הוותק הוא אחד הפרמטרים הקובעים את בחירת המעבדה. בכל פינת רחוב אפשר למצוא מעבדות תיקונים לסלולר ובכל יום קמות מעבדות חדשות והתחרות גדולה. מעבדה שהצליחה לשרוד בשוק התחרותי היא ודאי מעבדה טובה, בעלת וותק ומוניטין המעניקה שירות מקצועי ואדיב.

 

כדי להימנע מתיקונים מיותרים, חשוב לשמור על המכשיר. יש לקנות כיסוי איכותי שימנע נפילות, סדקים ושברים, להרחיק ממים או מכל נוזל, לא להשאיר אותו בחדרים בעלי לחות גבוהה כמו מטבח או חדר אמבטיה ותמיד תמיד להקפיד למסור אותו לתיקון רק במעבדה לגלקסי, איכותית ומומלצת