מעבדה סמסונג

מעבדה סמסונג – מה עושים כשהמכשיר לא נטען?

 

סמסונג מייצרת מכשירים נהדרים המובילים בתחום המכשירים הסלולריים, מילוני לקוחות בכל העולם נהנים מהמכשירים ושומרים אמונים לחברה שנים רבות. אבל גם מכשירי הגלקסי אינם חפים מבעיות, אחת הבעיות הנפוצות היא בעיית ההטענה. מעבדה סמסונג יודעת לאתר את התקלות ההטענה ולתת פתרונות שישיבו לכל מכשיר את כושר ההטענה המלא ואת התפקוד המצוין.

 

מעבדה סמסונג – שישה דברים שכדאי לדעת עוד לפני שפונים למעבדה

 

אם הטלפון שלכם לא נטען או נטען לאט מדי, או אולי יש ניתוקים בזמן ההטענה, כנראה שיש בעיה בשקע הטעינה. שקע הטעינה במכשירי סמסונג שונה ממכשיר למכשיר, לכן לפני שאתם מוסרים את המכשיר למעבדה המתמחה בתיקוני מכשירים סלולריים חשוב לוודא כי הם מכירים היטב את הדגם שברשותכם ומצוידים בידע ובציוד הנחוץ לתיקון.

 

לפני שאתם מפרקים את מכשיר הגלקסי כדאי לבדוק ארבעה גורמים, את הסוללה, את כבל הטעינה, את המטען ואת שקע הטעינה.

 

כאשר הטעינה של המכשיר איטית במיוחד כדאי לבדוק את הסוללה, במיוחד אם היא ישנה. סוללות שעבדו שעות רבות עלולות להיות פגומות ועייפות ולהטעין לאט. לפעמים הרכבת סוללה חדשה תחזיר למכשיר את מהירות הטעינה.

 

חברו את המטען למחשב. אם המכשיר נטען מהמחשב במהירות הרגילה אבל לא מהחשמל הביתי, כנראה שהמטען מקולקל ומטען חדש יפתור את הבעיה.

 

אם מכשיר הגלקסי לא נטען, נסו להחליף כבל. זוהי הוצאה קטנה ולא יקרה העשויה לפתור את הבעיה.

 

אם כל העצות עד עכשיו לא הועילו, כנראה שיש בעיה בשקע הטעינה. לפני שאתם מוסרים את המכשיר למעבדה סמסונג לתיקון, נסו להציץ לתוך השקע. אולי הצטבר בתוכו לכלוך רב. אם כן, קחו מברשת קטנה ועדינה, אפשר גם מברשת שיניים רכה, ונקו בעדינות. אם הניקוי לא הועיל פנו למעבדה. לטכנאים במעבדה יש ציוד מיוחד הם ידעו לנקות אותו במיומנות.

 

תיקוני שקע טעינה במעבדה

 

כאשר אתם מוסרים את הטלפון לתיקון מקצועי במעבדה יש שתי אפשרויות לתיקון, האחת, שיפוץ התקע הקיים, והשני החלפת שקע.

 

טכנאי מיומן במעבד ידע לתקן את שקע הטעינה באמצעות ניקוי קורוזיה, הלחמות או יישור שיניים.

 

שקע הטעינה מכיל עשרות פינים, רק טכנאי מקצועי ידע לתקן את הפינים בלי לעקם אותם באמצעות ציוד מיוחד ועבודה עדינה ומדויקת שנרכשה לאחר ניסיון רב. אם יש צורך בהלחמות, טכנאי מיומן ידע לבצע אותן בהצלחה.

 

אם יש צורך, הטכנאי יחליף את השקע. חשוב להקפיד כי שקע הטעינה החדש יהיה שקע מקורי המתאים לדגם של המכשיר שלכם.