שאלות ותשובות

מה עושים כאשר המכשיר נפל למים או נרטב?

 

מכשיר שנפל למים הוא ללא ספק צרה צרורה של כל אחד המחזיק במכשיר סמארטפון. במקרה שכזה, אסור לייבש את המכשיר ולהפעילו שהרי חיבור הסלולר למקור חשמל בעודו רטוב או ניסיון להדליקו לפני ניקוי יסודי בחומרים שונים אשר דוחים את הקורוזיה, יכולים לגרום לנזק משמעותי יותר למכשיר. לכן, יש לייבש את המכשיר במגבת להניח אותו בשקית אטומה עם אורז או חול על מנת לספוג את הלחות ולגשת למעבדה.

 

למה לא כדאי לתקן באופן עצמאי מסך שנשבר או נסדק?

 

המסך המורכב במכשירי הסמארטפון הוא עדין ביותר ולרוב עשוי משלושה שכבות. החלפה חובבנית על ידי סרטונים שונים ברשת המדגימים את החלפת המסך, יכול לגרום לנזק בלתי הפיך למכשיר ואף לנזקים עתידיים. לכן, אם נשבר או נסדק לכם המכשיר, תנו למקצוענים לעשות את העבודה.

 

למה כדאי לתקן כל שריטה קטנה במסך?

 

לעיתים מכשיר הסמארטפון נופל ונגרם למסך שריטה קטנה, מומלץ לתקן כמה שיותר מהר את השריטה מכיוון שהיא יכולה להחמיר ולפגוע בחלק פנימי של המסך ולהשבית אותו כליל עם הזמן. לכן, אם נפל לכם המכשיר והמסך נשבר או נסדק, גשו למעבדת שירות לתקנו.

 

כמה זמן לוקח לתקן מסך של סמארטפון?

 

החלפת מסף למכשיר סמארטפון, במידה ונגשתם למעבדה עצמה, יכול לקחת כשעתיים.

 

המכשיר אינו נדלק, מה התקלה שיכולה להיות?

 

במידה והמכשיר אינו נדלק לפתע, יכולות להיות מגוון תקלות שונות כמו – בעיה בשקע הטעינה, במטען, בסוללה, ברכבים פנימיים, במסך ועוד. לכן במקרה שכזה, נסו להוציא סוללה ולהחזיר, במידה והתקלה אינה נפתרה, מסרו את המכשיר למעבדה וטכנאי יעלה על התקלה במהרה ויציע לכם פתרון.

 

מה עדיף חלפים מקוריים או לא?

 

חלפים מקוריים לעיתים יקרים יותר מחלפים שאינם מקוריים, אך אם תסתכלו לטווח הארוך, חלפים מקוריים שהוחלפו במכשיר יחזיקו הרבה יותר זמן, ומעבר לכך תקבלו עליהם יותר זמן אחריות מהמעבדה. חלפים שאינם מקוריים, לא תמיד משתלבים היטב עם הטכנולוגיה במכשיר ולעיתים הם עלולים להתקלקל תוך זמן קצר, מה שאומר שבמקרה זה לא תחסכו כסף, לכן עדיף רק חלפים מקוריים של היצרן.

 

למה מעבדה מקצועית עדיפה על פני "חאפר" המציע מחירים מוזלים?

 

כיום קיימים בשוק חאפרים רבים אשר מציעים שירותים מוזלים, אך עליכם לדעת כי – דבר ראשון אינכם מקבלים אחריות על התיקון, מעבר לכך תיקון חובבני יכול לגרום לנזק רב למכשיר ואף לנזקים עתידיים. מסיבות אלו, גשו רק מעבדה מקצועית.

 

מה כולל שירות VIP?

 

שירות VIP במעבדות הסלולר הוא שירות אישי בו שליח מגיע עד לביתכם או עד למשרד שלכם ולוקח את המכשיר התקול לתיקון ונותן לכם במקומו מכשיר חליפי. לאחר התיקון תקבלו את המכשיר חזרה לאחר תיקון, כך תוכלו לחסוך זמן יקר ולשוב במהרה לשגרת היום יום.