שירותינו

מעבדת התיקונים של "הראל טכנלוגיות יבוא ושיווק מוצרי סלולר" היא מעבדה שמספקת שירותי תיקון מקצועיים לכל התקלות הקיימות בכל המכשירים הסלולריים . הצוות המקצועי שלנו הוא בעל ניסיון רב בתיקון כל סוגי התקלות בין אם מדובר בתקלות חומרה או בתקלות תוכנה, ובין אם מדובר בתקלות במכשיר טאבלט או במכשיר סמארטפון של אחת החברות. בכל התיקונים שלנו אנו משתמשים בחלפים איכותיים ומקוריים שיבטיחו לכם מענה מיטבי ואיכותי למגוון התקלות, כל זאת תוך שקיפות מלאה ועבודה מקצועית בסטנדרט הכי גבוה שאפשר.

 

מעבדת התיקונים שלנו מספקת שירות מעבדה לתיקון סמארטפונים גם עבור תקלות פשוטות כגון החלפת מסך במכשיר סלולארי, או החלפת כיסוי למכשיר וגם עבור תיקונים מורכבים ומסובכים יותר כמו החלפת חיישנים, תיקון מכשירים שמסיבה כלשהי אין להם פתאום קליטה, או שיש להם בעיה ברכיב הטעינה.

 

אל מעבדת התיקונים המקצועית שלנו מגיעים גם אנשים פרטיים וגם נציגים של מעבדות תיקונים מכל רחבי הארץ שלא מצליחים להתמודד עם מכשירי סלולר שיש בהם תקלות מורכבות ומסובכות, ואנו כמובן פותרים להם את התקלה.

 

הנה רשימה תמציתית של סוגי השירותים שניתן לקבל אצלנו :


 

  • תיקון מגוון התקלות במכשירי האייפון השונים.
  • תיקון מגוון התקלות במכשירי הטאבלט והאייפד השונים.
  • תיקון מגוון התקלות במכשירי גלאקסי של חברת סמסונג.
  • תיקון מגוון תקלות במכשירי הסלולאר השונים של חברות כמו HTC,נוקיה, בלקברי וחברות סיניות שונות.

 

אז אם פניתם כבר למספר מעבדות ואף אחת לא הצליחה לתקן את התקלה ברכיב השמע, או ברכיב הטעינה שלכם, אנו מציעים לכם לפנות אל צוות הטכנאים המומחים שלנו , שיעניקו לכם שירות מקצועי ואדיב ויטפלו לכם בתקלה שצצה לכם במכשיר הסלולארי.