שירות טכנאים

שירות טכנאים - ניסיון, מקצועיות, מחיר הוגן ושירות אדיב!

 

המכשיר הסלולארי שלכם התקלקל? ב"הראל טכנולוגיה" נעניק לכם שירות טכנאים אדיב ומקצועי לכל המכשירים הסלולאריים, סמארטפון, טאבלט, אייפד ואייפוד. אל תפקידו את המכשירים היקרים בידיים לא מקצועיות, אינספור לקוחות הנהנים מתיקון מקצועי ישמחו להעיד על המיומנות והמקצועיות של צוות הטכנאים העובדים ב"הראל טכנולוגיות".

 

צוות הטכנאים ב"הראל טכנולוגיות" עבר הכשרה מקיפה והשתלמויות רבות. הוא יודע לטפל בהצלחה בכל סוג של תקלה, בכל מכשיר ובכל דגם

 

צוות טכנאים

שירות טכנאים בהראל טכנולוגיה הוא שירות בסטנדרט גבוה במיוחד. אנו מתקנים כל תקלה במעבדה שלנו, במקום, בשקיפות מלאה ואף פעם לא מעבירים למעבדות אחרות. את רוב התקלות אנו מתקנים באותו היום.

 

איכות חלקי החילוף היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר המשפיעים על תפקוד המכשיר. ב"הראל טכנולוגיות" משתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים, חלקי חילוף באיכות גבוהה המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם.

 

אנו מבצעים את כל התיקונים במחירים הוגנים ואטרקטיביים. אל תתפתו למבצעים ולמחירים זולים במיוחד, לעתים קרובות מאחורי מחיר זול מסתתרים חלקי חילוף באיכות נמוכה או טכנאי לא מקצועי ולא מנוסה. עדיף לשלם מחיר סביר כדי להחזיר למכשיר את כושר התפקוד המלא וכדי ליהנות ממנו תקופה ארוכה ללא תקלות חוזרות.

 

שירות טכנאים ב"הראל טכנולוגיות" מציע את כל שירותי התיקונים, כמו טיפול בתקלות תוכנה, טיפול התקלות חומרה, מערכת טעינה, מערכות שמע, בעיות במגע, בעיות בכפתורים, החלפת מסך, ניקוי קורוזיה ועוד.

 

"הראל טכנולוגיות" מציעה שילוב מנצח של שירות טכנאים מקצועי, ציוד חדיש ומחירים הוגנים!