תיקון אייפון בבת ים

תיקון אייפון בבת ים - איך בוחרים מעבדה

 

כיום ישנן מעבדות רבות לתיקון אייפון בבת ים בפרט ובגוש דן בכלל, אולם לא כל מעבדה תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ויש מעבדות שכדאי להתרחק מהן. "הראל טכנולוגיות" מציעה שירות אמין, מקצועי ועומדת בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור לתיקון אייפון.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - אייפון

 

מעבדה פרטית ולא חברת סלולר

עד לפני כמה שנים רוב האנשים קנו את מכשירי הסלולר שלהם מחברות הסלולר, ומשכך גם תיקנו אותם אצל אותן החברות. רבים וטובים ממשיכים גם היום מכוח ההרגל ללכת ולתקן את המכשירים אצל חברות הסלולר, וזו טעות גדולה.

 

בניגוד לחברות הסלולר, מעבדה פרטית יותר מקצועית, שכן היא מתמקצעת לכמות קטנה יותר של יצרנים, היא לרוב זולה יותר, לוח הזמנים שלה קצר בהרבה מלוח הזמנים של חברת סלולר עבור אותו התיקון, בממוצע בחברות הסלולר לוקח בערך שבוע ימים על מנת לקבל את המכשיר בחזרה. בנוסף, במעבדה תוכלו לדעת מראש מהו המחיר אותו תידרשו לשלם, ללא כל הפתעות לא רצויות.

 

יש תיקונים רבים שחברות הסלולר לא מבצעות, תיקונים שיכולים להתבצע בהצלחה יתרה במעבדות הפרטיות כמו טיפולים נגד קורוזיה במקרה של הירטבות מכשיר האייפון שלכם.

 

סקר שוק

מומלץ מאוד לבצע סקר שוק לפני שפונים למעבדה, אולם שימו לב, במקרה של תיקון אייפון במעבדה, חוץ מלשים לב מי גובה מחירים מופקעים ולא הוגנים, כדאי גם לשים לב מי גובה מחירים נמוכים באופן משמעותי משאר השוק. מחיר כזה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה, כיוון שרוב הסיכויים שצוות הטכנאים שם אינו מיומן ומקצועי מספיק ושהחלפים אינם מאושרים על ידי היצרן.

 

כמו כן כדאי לשים לב שמעבדה המכבדת את עצמה ומחשיבה את עצמה כמעבדה מקצועית ואמינה, תעניק לכם מספר חודשים של אחריות לתיקון. מעבדה שאינה מעניקה שירות כזה, ככל הנראה אין לכם מה לפנות אליה.

 

תיקונים מיוחדים

בעיות נפוצות שלרוב לא מאובחנות כמו שצריך הן בעיות בלוחות האם של המכשירים. לוחות אלו הם הלב והמוח של מכשיר האייפון, ובלעדיהם האייפון לא עובד או עובד לא כמו שהוא אמור לעבוד. מעבדה טובה צריכה להיות מקצועית ובעלת הבנה וניסיון בהתעסקות עם לוחות שכאלו, ותיקון של לוח כזה במקום החלפה שלו יכולים לחסוך לכם כסף וזמן רב.

 

החלק החשוב ביותר בעניין הוא האבחנה. מעבדה טובה תוכל להגיד אם יש עניין לתקן את הלוח ולחסוך לכם כסף, או להחליף אותו במקרה הצורך.