תיקון אייפון בחולון

תיקון אייפון בחולון - כל מה שלא ידעתם על תיקון אייפון בחולון

 

המסך נשבר? אתם חווים בעיות בקליטה? הבטרייה כבר לא מה שהייתה פעם? אם אתם מעוניינים בתיקון מקצועי ברמות הגבוהות ביותר, אמין במיוחד ושנעשה על ידי טכנולוגיות מתקדמות, הראל טכנולוגיות – המקום המומלץ ביותר לבצע תיקון אייפון בחולון.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - אייפון

 

אנחנו מציעים את כל סוגי התיקונים

אצלנו, מלבד התיקונים הנפוצים במיוחד כגון החלפת מסך לאחר נפילה, החלפת כפתור הבית בעקבות שחיקה ושימוש יתר והחלפות הכפתורים השונים, תוכלו לבצע תיקונים לא שגרתיים כמו החלפת אנטנה במקרה של בעיות דרסטיות בקליטה במכשיר האייפון שלכם, והחלפת הכבל המקשר.

 

בנוסף אנחנו מציעים תיקוני קורוזיה, שזהו תיקון שלא מתבצע בחברות הסלולר השונות. מדובר בתיקון מציל חיים יותר מכל החלפת מסך, שכן הקורוזיה יכולה לפגוע בלב ליבו של האייפון עצמו, וליצור נזק בלתי הפיך.

 

חברת סלולר או מעבדה פרטית?

בניגוד לאינסטינקט הראשוני שאומר שחברת סלולר היא לכאורה רצינית יותר, מומלץ ביותר לתקן את מכשיר האייפון במעבדה פרטית טובה, מקצועיות ואמינה, וכמובן מאושרת על ידי יצרן המכשיר. אגב, גם אם יש לכם ביטוח דרך חברת הסלולר, זה לא מבטיח לכם שלא תשלמו על התיקון כיוון שבכל מצב ומקרה ישנה השתתפות עצמית.

 

יתרון נוסף של מעבדה פרטית על חברת הסלולר הוא לוח הזמנים. בחברות הסלולר השונות, אין תיקון שלא אורך מספר ימים. לעומת זאת, במעבדה פרטית התיקונים נעים בין כמה שעות לתיקונים פשוטים ועד למספר ימים קטן בהרבה מאלו של חברות הסלולר לתיקונים מסובכים יותר.

 

בנוסף, במעבדה הפרטית, בניגוד לחברות הסלולר, תוכלו לדעת מראש מהו התעריף לתיקון הנדרש, וכמה זמן בדיוק ייקח התיקון.

 

מה אפשר לעשות בעצמכם?

ישנן מספר פעולות שניתן לבצע הן על מנת למנוע בעיות באייפון והן על מנת לא להחמיר את המצב הקיים. למשל, הפעולה הבסיסית ביותר היא רכישה של מגן מסך על מנת שזה לא יישבר במקרה של נפילה.

 

כמו כן, במקרה של נפילה של האייפון למים. האינסטינקט הראשוני שלנו הוא להדליק את האייפון (במידה והוא כבה) ולראות מה קרה. זו טעות חמורה ואסור להדליק את האייפון, ואם הוא עדיין דולק חובה לכבות אותו שכן בזמן שהוא דלוק הקורוזיה מתפשטת מהר יותר.

 

בנוסף, כדאי לשים את האייפון בכלי עם אורז, כיוון שהאורז סופח את הנוזלים ולמהר מאוד למעבדה על מנת שהעובדים יוכלו לפתוח את האייפון לראות אם נגרם נזק, וכמובן, לתקן את הבעיות שנוצרו.