תיקון אייפון בפתח תקווה

תיקון אייפון בפתח תקווה – לא מה שחשבתם

 

כבר אין צורך לכתת רגליים ולחפש מעבדות טובות בתל אביב על מנת לתקן את מכשיר האייפון שלכם. הראל טכנולוגיות מציעה לכם תיקון אייפון בפתח תקווה שייעשה במקצועיות, אמינות ויעילות על ידי צוות טכנאים בעלי ניסיון של למעלה מעשר שנים, ויחסוך לכם זמן רב בחיפוש אחר מעבדה טובה מחוץ לעיר.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - אייפון

 

אלו תיקונים מתבצעים במעבדה?

אין תיקון שלא ניתן לבצע אותו. החל בהחלפת שקעי טעינה, מסכים, תיקוני פלסטיקה וכפתור הבית, וניתן גם להחליף את שני המצלמות וכפתורי הווליום.

ישנן פעמים רבות שלקוחות חושבים שיש להם בעיה שלא ניתנת לתיקון, כמו רטט חלש במכשיר האייפון, אולם אין בעיה שלא נוכל לתקן. את הבעיה הזו למשל, ניתן לפתור בקלות על ידי החלפת מנוע הרטט.

 

תיקון נוסף שנעשה במעבדה אותו לא תוכלו לבצע בשום מקום אחר הוא טיפול קורוזיה. טיפול קורוזיה מתבצע לאחר נפילה של האייפון למים או לחות גבוהה שחדרה לתוך האייפון שלכם. הטיפול הזה מתבצע במקצועיות ובמיומנות יתרה על ידי צוות העובדים, ויכול לקנות לכם זמן רב נטול תקלות באייפון. טיפול קורוזיה הוא אחד הטיפולים החשובים ביותר שניתן לבצע באייפון.

 

מה עושים על מנת שלא להגיע למעבדה?

ישנן מספר פעולות פשוטות שניתן לנקוט על מנת שלא להגיע למצב שבו אתם צריכים תיקון במעבדה. הראשונה שבהן היא רכישה של מגן אייפון ומגן מסך שיכולים לעזרו למנוע פגיעות במסך ובגוף המכשיר במקרה של נפילה או מכה. פעולה שנייה היא ניקיון פעם כמה ימים של שקע הטעינה. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בפין המתכת המשמש להוצאת כרטיס הסים.

 

דבר נוסף הוא הרחקה של האייפון ממקורות מים ומהאמבטיה. אגב, במידה ומכשיר האייפון שלכם אכן נפל למים, ישנן שלוש פעולות דחופות שצריך לבצע. הראשונה היא לוודא שהמכשיר כבוי. השנייה היא הכנסה של מכשיר האייפון לתוך כלי עם אורז שסופח את הנוזלים. לאחר שביצעתם את שתי הפעולות הללו, כדאי למהר אל המעבדה על מנת שיוכלו לבדוק האם נגרם נזק למכשיר האייפון.

 

אל תתפתו למחירים זולים מידי

כן, יש דבר כזה. מחיר זול מידי צריך לגרום לכם לעצור ולתהות האם השירות שתקבלו במקום שכזה הוא אמין ומקצועי, והאם החלפים מקוריים או לכל הפחות מאושרים על ידי היצרן. אגב, אינדיקציה טובה למעבדה אמינה ומקצועית היא מתן מספר של חודשי אחריות על מגוון הטיפולים שמציעה המעבדה.