תיקון אייפון בראשון לציון

תיקון אייפון בראשון לציון - חמישה דברים שלא ידעתם

 

מכשיר האייפון שלנו הוא יקר לליבנו ויקר לכיסנו. לכן, כשאתם מגיעים למצב שאתם צריכים לתקן אותו, תמיד מומלץ לתקן אותו במקום אמין ומקצועי. מעבדת הראל טכנולוגיות מציעה לכם מגוון רחב מאוד של תיקונים שמבוצעים על ידי צוות טכנאים מנוסה ומיומן, וכל זאת במחירים נוחים.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - אייפון

 

מקצועיות היא שם המשחק

לא כל מעבדה לתיקון אייפון היא מעבדה טובה. מעבדה טובה נמדדת במקצועיות שלה, במיומנות והניסיון של צוות הטכנאים שלה, ביכולת שלה לאתר בעיות ולתקן בעיות מסובכות ונדירות, וכמובן, שהיא מאושרת על ידי יצרן המכשיר.

 

תיקנתם בזול? שלמו ביוקר

נכון, כמו בכל דבר בחיים צריך לבצע סקר שוק. אולם, יש לשים לב שהתעריף, או המחיר שהציעו לכם לתיקון כזה או אחר אינו זול מדי. תיקון זול מדי יכול להעיד במקרה הטוב על חלקי חילוף לא מקוריים, ובמקרה הרע על עבודה לא מקצועית ומיומנת שיכולה להשבית לכם את האייפון לצמיתות ללא כל יכולת לתקן את הנזק שנגרם.

 

מחירים ידועים מראש

במעבדה תוכלו לקבל את התעריף המלא לתיקון שיתבצע במכשיר האייפון שלכם מראש וללא כל הפתעות לאחר ביצוע התיקון, וכמובן שתוכלו לדעת בדיוק כמה זמן ייקח התיקון. כמו כן, אם ואתם יודעים מהי הבעיה ומהו התיקון הנדרש, תוכלו למצוא באתר האינטרנט את התעריף המלא לכל תיקון אייפון בראשון לציון.

 

אנחנו מציעים את כל התיקונים

ישנם תיקונים "קלאסיים" כמו החלפת מסך, שכן מסכי אייפון בפרט ומכשירי סמארטפון בכלל נוטים להישבר, כמו כן תיקוני פלסטיקה והחלפת גב המכשיר, החלפת אנטנה שלא מתבצעת בכל מעבדה, החלפת כפתור הבית, שקע טעינה ועוד .

 

איך שומרים על האייפון

קורוזיה באייפון זו צרה צרורה, שיכולה לגרום להשבתה טוטאלית של המכשיר לצמיתות. כל עוד לא קרה משהו דרסטי למכשיר האייפון שלכם כמו נפילה למים, רוב בעיות הקורוזיה נוצרות כאשר משתמשי אייפון מחליטים להכניס את המכשיר לחדר האמבטיה בזמן שהם מתקלחים. אדי המים נכנסים לתוך האייפון ויוצרים בו לחות קשה שגורמת לקורוזיה. באמצעות פעולה פשוטה של השארת האייפון מחוץ לאמבטיה, תוכלו לחסוך לכם כסף רב.