תיקון אייפון בתל אביב

תיקון אייפון בתל אביב - המדריך לתיקון אייפון

 

כיום, לאחוז גבוה מהאוכלוסייה יש מכשיר אייפון, וכמובן שבשלב כזה או אחר, כמו בכל מוצר חשמלי נתקלים בבעיות שדורשות תיקון, תמיד מומלץ ללכת לטפל אצל המומחים ולא אצל כל אחד. צרו קשר עם הראל טכנולוגיות, מעבדה בעלת טכניקות וציוד חדיש ועדכני. אינספור לקוחות כבר ביצעו אצלנו תיקון אייפון בתל אביב. נשמח לתקן אותו גם בשבילכם.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - אייפון 

 

למה ללכת למעבדה פרטית?

בניגוד למדיניות התיקונים בחברות הסלולר השונות, במעבדה פרטית תוכלו לדעת מראש מהו המחיר אותו עליכם לשלם עבור התיקון, משך הזמן שנדרש לתיקון קצר באופן משמעותי ביותר מהזמן שאותו התיקון יתבצע בחברת הסלולר. בחברות הסלולר כל תיקון שהוא לוקח מספר ימים, לעומת מעבדה פרטית שבה ישנם תיקונים שיכולים להתבצע תוך מספר שעות.

 

בנוסף, המעבדה הפרטית מתעסקת אך ורק בתיקוני אייפון והיא נטולת כל אינטרס. לעומת זאת, האינטרס של חברות הסלולר הוא ברור, וישנם מקרים רבים שבהם במקום להציע ללקוח תיקון פשוט, חברת הסלולר תנסה לשכנע אותו שהוא צריך לרכוש מכשיר חדש בעלות גבוהה במיוחד.

 

אלו תיקונים ניתן לבצע?

במילה אחת – הכול. אין תיקון שלא ניתן לבצע אותו. החל מהחלפות מסך, החלפות שקעי טעינה ואוזניות, מנועי רטט, כפתור הבית, אנטנות, תיקוני פלסטיקה ועוד.

 

תיקון נוסף שנעשה במעבדה שאותו לא תוכלו לבצע בשום מקום אחר הוא טיפול קורוזיה. טיפול קורוזיה מתבצע לאחר נפילה של האייפון למים או לחות גבוהה שחדרה לתוך האייפון שלכם. הטיפול הזה מתבצע במקצועיות ובמיומנות יתרה על ידי צוות העובדים ויכול לקנות לכם זמן רב נטול תקלות באייפון. טיפול קורוזיה הוא אחד הטיפולים החשובים ביותר שניתן לבצע באייפון.

 

טיפולי מניעה ומניעת טיפולים

ישנן מספר פעולות אותן אתם יכולים לבצע על מנת שלא להגיע לתיקון במעבדה, או לא להגיע למצב שבו האייפון שלכם צריך תיקון בכלל. למשל, בעיית הקורוזיה. מלבד המקרה המובן מאליו של נפילה של האייפון למים, משתמשי אייפון שבוחרים להכניס את האייפון על בסיס קבוע לחדר האמבטיה בזמן שהם מתקלחים, חושפים את האייפון שלהם לאחוזי לחות גבוהים מאוד, וכך בוודאות תצטבר קורוזיה בתוך האייפון.

 

דבר נוסף אותו ניתן לבצע הוא כמובן לרכוש מגני מסך ומגנים לגוף האייפון עצמו. כך תוכלו למזער נזקים אם האייפון ייפול או יקבל מכות כאלו ואחרות. כמו כן מומלץ לוודא מדי כמה ימים שלא נכנס שום לכלוך לשקע הטעינה של האייפון שיכול לגרום לכם בעיות בטעינת האייפון.