תיקון רכיבים ולוח אם

לוחות במכשירי הסמארטפונים השונים הם ללא ספק מהחלקים הבולטים בכל מכשיר. אם זה במכשירי הנייד, טאבלטים ואייפדים למיניהם, ולכן כל תקלה קטנה בהם יכולה להשבית את כל המכשיר. חברת הראל טכנולוגיות גאה להימצא בחזית התחום בכל הקשור לתיקוני לוח במגוון רב של מכשירים הכוללים תיקוני רכיבים וחלקים שונים המסייעים בהפעלת המכשיר.

 

בחברתנו תוכלו למצוא מקצועיות רבה וניסיון רב של למעלה מ -10 שנים בתחום וכן טכנאים מוסמכים ומיומנים אשר יקבלו לידיהם את המכשיר היקר להם מכל. העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה מול הלקוח, לצד מקצועיות עד לפרטי פרטים. אם זה בשירות אישי לכל לקוח, זריזות, מחירים אטרקטיביים וכמובן כל זה מתבצע על ידי חלקי חילוף איכותיים ביותר.

 

אחריות מלאה על כל תיקון

 

חברת הראל טכנולוגיות מעניקה אחריות מלאה על כלל התיקונים אשר מתבצעים על ידי המעבדה וצוות הטכנאים, כך תוכלו להיות בטוחים כי המכשיר היקר לכם מכל מופקד בידיים נאמנות. כמו כן תקבלו אחריות על כל תיקון ועל כל חלק שהוחלף במכשיר.

 

כיום לא כל מעבדת טלפונים מבינה את המשמעות של טיפול בלוח המכשיר ולא תמיד עומדים ברשותה מיטב הכלים להתמודדות עם תקלה שכזו במכשיר הסלולר, וזאת מאחר שמדובר בטיפול עדין המצריך ידע רב ומיומנות רבה. לעיתים אנשים סבורים אף כי תיקונים אלו הינם מכוסים במסגרת אחריות היבואן, אך לא כך הדבר. לעיתים מדובר במקרים כמו שבר או תקלה כתוצאה מנפילה או מכה אשר אינה מכוסה במסגרת אחריות היצרן – לכן אנחנו כאן בשבילכם.

 

במעבדה של הראל טכנולוגיות ניתן למצוא טכנאים מיומנים אשר מטפלים בתיקון בעיות אלו באופן קבוע ביום יום על ידי המכשור הטוב ביותר הדרוש לתיקון המסך בצורה המקצועית ביותר – ללא פשרות!

 

אם נשבר לכם המסך או הנכם זקוקים לכל סוג תיקון, אתם מוזמנים אלינו עוד היום וליהנות משירות אישי, מקצועי ואמין על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום!