תיקון מסך אייפון 5

תיקון מסך אייפון 5 – עבודה למקצוענים בלבד

האייפון 5 כבש את מקומו בעולם הסמארטפונים בסערה. זהו מכשיר מתקדם עם מסך חד ואיכותי במיוחד, אך מספיקה נפילה קלה או תקלה קטנה כדי שנידרש לשירות של תיקון מסך אייפון 5 . לא כל מעבדה יודעת לטפל במקצועיות באחד הסמארטפונים המתקדמים ביותר, אם המכשיר יקר לכם ואתם רוצים ליהנות ממנו עוד זמן רב, חשוב מאוד לפנות למעבדה מקצועית שרכשה ידע וניסיון בתיקוני אייפון 5.

 

תיקון מסך אייפון 5 – להחזיר את המכשיר לתפקוד מלא תיקון מסך אייפון 5 – עבודה למקצוענים בלבד

תיקון המסך נדרש כאשר המכשיר אינו מגיב למגע, כאשר הוא מגמגם, פעם עובד ופעם לא, כאשר הוא שבור, סדוק או כאשר יש עליו נקודות מתות המקשות על הראייה ומאותות כי משהו קרה למסך.

 

המסך של אייפון 5 הוא המסך הגדול ביותר מבין כל מכשירי האייפון שהושקו עד הופעת האייפון 5 וגם הדק מבין כולם. חברת אפל מתהדרת במכשיר הדק והקל לנשיאה, אך יש לזה מחיר. כדי להגיע למסך הדק הצטרכו מהנדסי אפל למזער את כל הרכיבים ולתכנן מסך דק יותר מאשר במכשירים אחרים.

 

מסך אייפון נחשב למסך מעולה, ראשון מסוגו בעולם המציג טכנולוגיה חדשה. הוא כולל באופן משולב את כל רכיבי המגע במקום שכבה נוספת של אלקטרודות מגע בין פיקסלי התצוגה כמו שיש במסכי הטלפון האחרים. הטכנולוגיה החדשה יוצרת תצוגה חדה, ברורה ומרשימה, אך גם לזה יש מחיר, האלקטרודות והרכיבים הנוספים רגישים מאוד ונוטים להתקלקל מהר יותר מאשר הרכיבים באייפונים מדגמים אחרים.

 

כאשר מסך האייפון מתקלקל, צריך להחליף את כל רכיבי התצוגה כמקשה אחת. בגלל הייחודיות של הרכיבים והמבנה המיוחד אי אפשר להחליף כל רכיב בנפרד. החלפת כל התצוגה מייקרת מאוד את המחירים של תיקון מסך אייפון 5.

 

כדי ליצור מכשיר דק, הרכיבים המרכיבים את מכשיר האייפון 5 מוזערו עד למקסימום. החלפת הרכיבים הזעירים דורשת ידע מקצועי, ניסיון וציוד מיוחד. תיקון המסך של אייפון 5 הוא משימה למקצוענים בלבד. תיקון בלתי מקצועי עלול לגרום לנזק למכשיר ולפעמים אפילו להרוס אותו.

 

חשוב לדעת כי המבנה הפנימי של אייפון 5 שונה מהמבנה של מכשירי האייפון שהושקו בסדרות הקודמות. לכן לפני שאתם מוסרים את המכשיר לתיקון חשוב לוודא האם הטכנאי עבר הכשרה מיוחדת וצבר ניסיון בתיקון המכשיר הזה.

 

מכשיר האייפון צריך ליפול רק פעם אחת כדי שהזכוכית תישבר או תיסדק או כדי שייגרם נזק למכשיר. אם אתם רוצים ליהנות מהמכשיר הנפלא זמן רב, אתם חייבים לשמור עליו.