תיקון מסך אייפון 6

תיקון מסך אייפון 6 – תיקון הדורש ידע, ניסיון וציוד ייעודי

אייפון 6 הוא המכשיר השמיני מסדרת האייפונים מבית אפל. זהו מכשיר דק יותר מהמכשירים הקודמים, בעל מסך חד, בהיר וברור. אומנם חברת אפל עושה את הכול כדי לספק מסכים איכותיים, אך בעיות המסך הם אחת מהתקלות הנפוצות ביותר במכשיר. תיקון מסך אייפון 6 דורש מיומנות גבוהה, ניסיון וציוד מיוחד. תיקון מסך אייפון מדגם 6 אינו דומה לתיקון מסך אייפון מדגם 5 או מדגמים קודמים. כאשר אתם מחפשים מעבדת תיקונים, חשוב לבחור מעבדה מקצועית שרכשה ידע וצברה ניסיון בתיקון אייפון מדגם 6.

 

תיקון מסך מדגם 6 – איך לבחור מעבדת תיקונים תיקון מסך אייפון 6 – תיקון הדורש ידע, ניסיון וציוד ייעודי

הוותק של המעבדה הוא אחד הפרמטרים המעידים על איכותה. התחרות בשוק גבוהה, מעבדות קמות ונופלות לעתים קרובות, רק מעבדה שהצליחה לשרוד מספר שנים, לפחות שנתיים, היא כנראה מעבדה איכותית שצברה ידע וניסיון.

 

אל תשלמו דמי בדיקה. מעבדות רבות מתפרנסות מדמי בדיקה, הם כבר הרוויחו כסף גם אם אתם תצאו ללא התיקון. ובנוסף, תשלום דמי הבדיקה מהווה מלכודת, אחרי שכבר שילמתם סכום לא נמוך על בדיקת המכשיר, תתפתו בקלות להשאיר את המכשיר במעבדה לתיקון, גם במחיר גבוה.

 

לפני שאתם משאירים את המכשיר במעבדה, בקשו הצעת מחיר ובררו האם זו הצעת מחיר סופית. כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות בין המחירים, אך אל תתפתו לא למחיר גבוה מדי ולא למחיר נמוך די. מחיר נמוך עלול לאותת על שימוש ברכיבים ובחלקים פחות איכותיים, לפעמים אפילו מזויפים.

 

תיקון מסך אייפון 6 נמשך הממוצע בין שעה לשעתיים. אם אתם מתבקשים להשאיר את המכשיר למספר ימים, גם אם תקבלו מכשיר חלופי, אל תסכימו. ייתכן והמעבדה שבחרתם משמשת רק כמתווכת בניכם לבין מעבדה אחרת, גורם המייקר את עלות התיקון.

 

אל תתפתו למעבדות השולחות שליח לקחת את המכשיר ולהחזיר אותו. בחרו מעבדת תיקונים עם כתובת, רחוב ומספר בית. אל תסתפקו רק במספר טלפון נייד. תיקון איכותי של מכשיר האייפון צריך להתבצע במעבדה מקצועית עם ציוד מתאים ולא בבית של הטכנאי. כתובת קבועה למעבדה תאפשר לכם לפנות אליה אם תידרשו לתיקונים חוזרים במסגרת האחריות שקיבלתם.

 

אל תתפתו למחירים נמוכים. אם המחיר נמוך ביחס למעבדות תיקונים אחרים, כנראה שיש לזה סיבה, הטכנאי לא מקצועי, איכות החלפים לא גבוהה ועוד.

 

אל תשכחו לבקש תעודת אחריות. מעבדה רצינית ומקצועית לא תהסס לתת לכם אחריות על התיקון.