תיקון מסך LG 3

תיקון מסך LG 3 – הכול על כל התיקונים

מכשיר ה LG3 מורכב מחלקים קטנים ועדינים, במיוחד המסך שלו. כאשר אתם מחפשים מעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מסך LG3 חשוב לוודא האם הטכנאי המעבדה מכיר היטב את המבנה המיוחד של המכשיר, האם הוא צבר ניסיון בתיקוני המכשיר והאם הוא משתמש ברכיבים מקורים. תיקון מסך במכשיר LGחייב להתבצע בחלפים מקוריים, אם לא ייעשה כך, המכשיר לא יתפקד היטב.

 

תיקון מסך LG 3 – תיקון המסך ועוד תיקונים נפוצים תיקון מסך LG 3 – הכול על כל התיקונים

מבנה המסך של מכשיר הLGE מזכיר במקצת את המסך של מכשירי הגלקסי. זהו מסך באיכות גבוהה במיוחד, הזכוכית שעליו אינה מהווה חלק נפרד מהמסך, אלא משמשת כחלק מהמסך השלם. מתחת לזכוכית יש רשתית שקופה עם חיישנים המזהים את מגע האצבעות ומפעילים את הפקודות בעקבות המגע.

 

גם מסך התצוגה אינו נפרד, אלא מודבק בחוזקה אל המכשיר וכל ניסיון להפריד בניהם יגרום לשבירת המסך ולפגיעה בתפקוד המכשיר.

 

כאשר חלק מתוך המכלול של המסך נפגע אין ברירה, אלא להחליף את כל המסך. חשוב לוודא כי המסך החדש שאתם מקבלים הוא מסך מקורי שאינו נופל באיכותו מהמסך הקודם. מסך באיכות ירודה יפגע בתפקוד הטלפון ולא יחזיק מעמד.

 

תיקון המסך דורש ציוד מיוחד, מיומנות ודייקנות, כל פגיעה, גם בטעות, עלולה לפגוע ברכיבים נוספים ולהוציא את המכשיר היקר מתפקוד.

 

מחיר התיקון מושפע ממספר גורמים, איכות חלקי החילוף, עבודת הטכנאי והמיתוג של המעבדה. לא חייבים לתקן את המכשיר במעבדות מפורסמות וממותגות, אם קיבלתם המלצות על מעבדה, אפילו חדשה יחסית, אתם יכולים לבחור בה. פעמים רבות טכנאי המעבדה החדשה דווקא יעשו את הכול כדי שאתם תהיו מרוצים ותמליצו עליהם לחברים.

 

בכל מעבדה שתבחרו, חשוב לוודא כי כל חלקי החילוף וכל הרכיבים החדשים מקוריים ואיכותיים.

 

תיקון מסך במכשיר ה LG3 הוא תיקון יקר, יחסית. כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים לפני שבוחרים את מעבדת התיקונים. אתם יכולים לבקש המלצות מחברים או מידידים ואפשר גם להיעזר במידע המצוי באתרי האינטרנט.

 

בעיות מגע בשקע האוזניות נפוצות גם במכשירים מסוג זה. אם המכשיר מסמן לכם כי האוזניות מחוברות, אבל אתם לא שומעים כלום, צריך להחליף את שקע האוזניות. בדרך כלל זמן התיקון לא יעלה על חצי שעה, תלוי בעומס של המעבדה.

 

אם כפתור הבית החליט פתאום להשתתק, טכנאי המעבדה יסרוק את המכשיר כדי לגלות את מקור הבעיה. לפעמים זו תהיה בעיית רטיבות, אך לפעמים זו תהיה תקלה קלה בשל לכלוך שנדחף אל כפתור הבית.