תיקון נקסוס בבת ים

תיקון נקסוס בבת ים – כל מה שרציתם לשאול ולא ידעתם את מי

מעבדות השירות של "הראל טכנולוגיות" צברו ידע וניסיון בתחום תיקון טלפונים ניידים מסוג נקסוס. פנינו אל הצוות אשר במעבדה והפנינו אליהם שאלות נפוצות.

 

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - נקסוס

 

תיקון נקסוס בבת ים - על כל שאלה תשובה באדיבות צוות העובדים ב"הראל טכנולוגיות"

שאלה: הטלפון שלי התקלקל, איך אני אדע היכן לתקן אותו?

 

תשובה: אם יש לך טלפון מסג נקסוס את חייבת לפנות למעבדה המכירה היטב את מערכות ההפעלה של הטלפון. בארץ, עדיין אין הרבה מעבדות שצברו ניסיון רב בתחום, לכן כאשר את מחפשת מעבדה את חייבת לוודא מהו הניסיון של הטכנאים והאם הם משתמשים בחלקי חילוף מקוריים.

 

שאלה: אני צריך להחליף מספר רכיבים בטלפון ובמעבדה הציעו לי רכיבים לא מקוריים במחיר הרבה יותר אטרקטיבי. מה לעשות?

 

תשובה: לא להתפתות למחירי זולים. אם אתה מעוניין שהטלפון יעבוד היטב ולמשך זמן רב אל תחסוך. רק רכיבים מקוריים ואיכותיים יחזירו לטלפון את כושר התפקוד למשך זמן רב וימנעו תקלות חוזרות בעתיד הקרוב.

 

שאלה: אני רוצה לקנות טלפון חדש. מהם הפרמטרים החשובים ביותר?

 

תשובה: זמן העבודה של הסוללה והמעבד. טלפון נקסוס עונה על שני הפרמטרים האלו. הסוללה שלו יכולה לעבוד שמונה שעות רצוף והמעבד שלו הוא אחד המעבדים המהירים המסוגל להתמודד עם מספר משימות בעת אחת.

 

שאלה: אנחנו מחפשים מעבדת תיקונים לטלפון מסוג נקסוס, איך אוכל לדעת שהמעבדה שבחרתי היא מקצועית וטובה?

 

תשובה: כמו כל דבר גם מעבדת תיקונים כדאי לבחור לפי המלצות. אם אתם לא מצליחים לקבל המלצות מחברים או ידידים אתם יכולים להיעזר ברשת האינטרנט. הקישו במנועי החיפוש: "תיקון נקסוס" והוסיפו את האזור שבו אתם גרים, כמו לדוגמה, תיקון נקסוס בבת ים. תקבלו מידע רב ועדכני על אודות המעבדות המובילות באזור שלכם. לעתים גם תוכלו "לדבר" עם הגולשים און ליין ולקבל מהם מידע נוסף.

 

שאלה: רציתי למסור את הטלפון לתיקון, אך בעל המעבדה ביקש ממני להשאיר אותו למספר ימים. כדאי?

 

תשובה: לא. יש רק מספר תיקונים העשויים להימשך מספר ימים כמו למשל ניקוי קורוזיה בטלפון. בדרך כלל רוב התיקונים נמשכים רק מספר שעות. אם ביקשו מכם להשאיר את הטלפון למספר ימים, יש הרבה סיכויים כי בעל המעבדה אינו מתקן את הטלפון בעצמו, אלא משמש רק כמתווך ומעביר למעבדה אחרת. אתם גם תצטרכו להיפרד מהמכשיר למספר ימים וגם התיקון יהיה, בדרך כלל, יקר יותר