תיקון נקסוס בראשון לציון

תיקון נקסוס בראשון לציון - מהי התקלה הנפוצה ביותר ואיך מתמודדים אתה?

 

זה קורה כמעט לכולם, הטלפון נרטב בים או בבריכה, הוא היה על השולחן במסעדה ובטעות נשפכו עליו מים ועוד, והוא מיד נכבה. מה עושים? לנסות להדליק, לייבש עם פן, לשים אותו בתנור או לנסות עוד כמה תרופות של סבתא? ממש לא. אל תנסו להדליק, אל תעשו שום פעולה שעלולה להגביר את הנזק, רוצו מיד למעבדה הקרובה, אבל עוד לפני, בררו איזו מעבדה יודעת בכלל לתקן טלפון נייד מדגם נקסוס. אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון נקסוס בראשון לציון או באזור המרכז, צרו קשר עם "הראל טכנולוגיות". מעבדת התיקונים של הראל טכנולוגיות היא בין המעבדות היחידות היודעת לתקן במקצועיות טלפונים מבית נקסוס.
 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - נקסוס

 

הטלפון נרטב - מה אסור לעשות ומה כדאי לעשות

 

מיד כאשר הטלפון נרטב צריך לכבות את המכשיר ולנתק את הסוללה מהמכשיר. חשוב להגיע מיד אל מעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מכשירים מסוג נקסוס. אם לא תגיעו מיד הנזק שנגרם למכשיר יכול להיות נזק בלתי הפיך.

 

חשוב לבדוק האם המעבדה שבחרתם מתמחה בתיקון טלפונים ניידים מסוג נקסוס והאם היא משתמשת בחלפים מקוריים. נקסוס הוא טלפון מצוין, אך הטכנולוגיה שלו עדינה ושונה מטלפונים אחרים. רק טכנאי המכיר היטב את מערכות ההפעלה של הטלפון ידע לתקן את התקלה במקצועיות ולהחזיר לטלפון את כושר התפקוד.

 

אם יש צורך להחליף רכיבים בטלפון, אל תתפתו לרכיבים זולים. נכון, זה ישפיע על מחיר התיקון, הוא יהיה הרבה יותר זול, אך המכשיר לא יתפקד היטב ומאוד מהר תצטרכו לחזור אל מעבדת התיקונים ולשלם עוד.

 

אל תתפתו לתרופות סבתא. הן בדרך כלל לא עוזרות, לפעמים הן רק גורמות נזק גדול יותר, וגם אם הן עוזרות, זה פתרון זמני בלבד. אל תייבשו את המכשיר עם פן, אל תטמינו אותו בתוך שקית אורז בתקווה שהאורז יספוג את הלחות וודאי שלא תניחו אותו בתנור או במיקרוגל, אפילו לזמן קצר. החום רק יאיץ את התפשטות הנוזל ויפגע בעוד רכיבים.

 

הרטיבות גורמת לקורוזיה. הקורוזיה נוטה להתפשט, ולכן אם לא תגיעו מיד אל המעבדה, הקורוזיה תתפשט ותפגע ברכיבים נוספים.

 

טכנאי מקצועי יפרק בזהירות את הרכיבים שנגועים בקורוזיה יכניס אותם אל אמבטיה עם חומרים ממיסים כמו חומצה ואלכוהול ויגרום להמסת הקורוזיה. לאחר מספר דקות הוא ייבש את כל הרכיבים וירכיב בעדינות בחזרה את המכשיר. לעתים ייאלץ הטכנאי להחליף מספר רכיבים בטלפון.

 

עשו לכם כלל, בכל תיקון של טלפון נקסוס בראש לציון, צרו קשר עם המעבדות של "הראל טכנולוגיות", המעבדות המובילות בתחום.