תיקון סלולרי LG בחולון

תיקון LG בחולון – שאלות ותשובות

 

אחוז המשתמשים במכשירי LG בארץ עולה משנה לשנה, ואיכות התיקונים עולה בהתאם, אולם עדיין לא ניתן לתקן מכשיר LG ברמה גבוהה בכל מקום ובכל מעבדה. מעבדת "הראל טכנולוגיות" מציעה לכם שירות חדשני ומעודכן במיטב הטכניקות והטכנולוגיות, שירות הניתן לכם על ידי צוות של טכנאים מיומנים ומנוסים.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - LG

 

האם כדאי לבצע סקר שוק?

התשובה היא כן, אולם סקר השוק למעבדות תיקוןLG בחולון הוא שונה מבדרך כלל. בסקר שוק שכזה צריך לבדוק שהמחיר לא יקר מדי, אבל גם לא זול מידי. מחיר זול מדי יכול להעיד על איכות שירות ותיקון ירודה, וגם על חלקי חילוף לא מקוריים ולא מאושרים על ידי היצרן. כך שתיקון זול מידי יכול לגרור אחריו תיקון יקר באופן משמעותי מאשר היה יכול להימנע לולא התיקון הזול. כדאי מאוד לחפש מעבדות המציעות מחירים ותעריפי תיקון ממוצעים.

 

האם לתקן במעבדה פרטית או בחברת הסלולר?

חברות הסלולר הן בעלות אינטרסים. האינטרס שלהן הוא למכור מכשירים. האינטרס של מעבדה פרטית הוא לתקן את המכשיר באופן מקצועי ואמין ובזמן מהיר באופן יחסי. בנוסף לוח הזמנים של מעבדה פרטית קצר בהרבה. למשל, החלפת מסך תיקח במעבדה פרטית כשעתיים בלבד, מול לפחות שבוע ימים בחברת סלולר כזו או אחרת.

 

אלו תיקונים ניתן לבצע?

החלפות מסך ובטרייה, תיקון מסך שרוט, החלפת שקע טעינה, טיפול נגד קורוזיה, החלפת צלצלן ועוד. במילים אחרות – כל תיקון ניתן לבצע. אגב, תיקון כמו טיפול קורוזיה נחשב לנדיר באופן יחסי, ולא ניתן לבצע אותו בכל מקום, ודאי שלא בחברות הסלולר.

 

במה מאופיינת המקצועיות של הטכנאים?

צוות הטכנאים מנוסה ומיומן, ובעל עשר שנות ניסיון בתחום הסלולר. הטכנאים שלנו מחויבים למתן השירות הטוב ביותר והאמין ביותר. בנוסף ניתנים מספר חודשי אחריות על כל תיקון המתבצע על ידי הטכנאים במעבדה. מעבדה שלא מספקת מספר כזה של חודשי אחריות על תיקונים צריכה להדליק נורה אדומה אצל הלקוח.

 

כדאי לתקן כל דבר?

התשובה היא חד משמעית כן. גם שריטה קטנה במסך יכולה להתרחב ולהשפיע על שאר המסך. דרך השריטה יכולים לחדור גם אבק ומים שיכולים לגרום נזק בלתי הפיך למכשיר, ומסך הטאצ' יכול להיהרס כך בקלות רבה מאוד. אגב, מומלץ לרכוש מגנים שונים על מנת לשמור על המכשיר מנפילות ומכות שהוא עלול לקבל. כדאי גם מאוד לא לחכות יותר מידי בין הנזק שנגרם לבין הטיפול במעבדה.