תיקון סלולרי LG בפתח תקווה

תיקון LG בפתח תקווה – המדריך המלא

 

מכשירי LG יחסית אינם נפוצים בארץ. לכן חשוב לתקן את המכשיר בשעת הצורך במעבדה אמינה, איכותית, מקצועית ובעלת ניסיון. מעבדת "הראל טכנולוגיות" מציעה לכם את כל אלו ואף יותר. במעבדה תוכלו למצוא את הציוד החדיש ביותר ואת הטכניקות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הסלולר כיום.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - LG

 

מה יש לנו להציע לכם?

כפי שציינו, לא כל מעבדה מסוגלת לספק תיקון LG בפתח תקווה בצורה טובה ויעילה. אצלנו תוכלו למצוא צוות של טכנאים מקצועיים, מנוסים ומיומנים בעלי למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום הסלולר. בנוסף, תוכלו לקבל אצלנו מגוון רחב ביותר של תיקונים למכשיר שלכם. החל מהחלפת ותיקון מסך, החלפת צלצלן, מנוע רטט, ועוד.

 

אנו מבצעים תיקונים רבים שלא תוכלו לקבל בהרבה מאוד מקומות, ובמיוחד לא בחברות הסלולר השונות. למשל, תיקון קורוזיה. התיקון הזה יכול להציל את חייו של המכשיר שלכם ולחסוך לכם את הכסף הרב הכרוך ברכישה של מכשיר חדש, רק כי בחברת הסלולר לא מציעים לכם את התיקון הזה.

 

סקר שוק? לא מה שחשבתם

בניגוד לרוב נותני השירותים, כשבאים לבצע בקר שוק למעבדת סלולר, מומלץ לוודא לא רק שהמחיר אינו גבוה מדי, אלא שהוא גם לא נמוך מידי. מחיר נמוך מדי אומר שהתיקון אינו איכותי ושחלקי החילוף אינם מקוריים.

כדאי תמיד להתייעץ עם חברים או מכרים שרכשו מכשיר LG ותיקנו אותו. להם תמיד יהיו טיעונים יפים טובים להציע לכם מהניסיון שלהם בתחום.

 

הזמן שלכם יקר לנו

זהו דבר ידוע שכיום, אדם אינו יכול להתנהל בצורה יעילה בלי הסמארטפון שלו. לכן, אנחנו מספקים לוח זמנים קצר לשירותי התיקון שלנו.

לוח הזמנים משתנה מתיקון לתיקון, אולם הוא קצר באופן יחסי למעבדות וכמובן לחברות הסלולר אשר זמן המינימום לכל תיקון, ולו הפשוט ביותר לוקח לפחות שבוע ימים. החלפת מסך לדוגמא, יכולה לקחת אצלנו כשעתיים לעומת מספר ימים במקומות אחרים. באופן כללי, כלל התיקונים לוקחים זמן מועט באופן משמעותי ביחס לחברות הסלולר ומעבדות אחרות.

 

טיפים חשובים

גם שריטה קטנה במסך יכולה להתרחב ולהשפיע על שאר המסך. דרך השריטה יכולים לחדור גם אבק ומים שיכולים לגרום נזק בלתי הפיך למכשיר, ומסך הטאצ' יכול להיהרס כך בקלות רבה מאוד, ולכן מומלץ בחום לא להזניח גם במקרים כאלו. אגב, מומלץ לרכוש מינים שונים על מנת לשמור על המכשיר מנפילות ומכות שהוא עלול לקבל. כדאי גם מאוד לא לחכות יותר מדי בין הנזק שנגרם לבין הטיפול במעבדה.