תיקון סלולרי LG בראשון לציון

תיקון LG בראשון לציון – קניתם טלפון בחו"ל? התיקונים אצלנו!

 

מכשיר הטלפון מסוג LG צובר מוניטין ותאוצה רבה בישראל, יותר ויותר אנשים מתוודעים לאיכות המכשיר ולשימוש הנוח בו. ישראלים רבים הנוסעים לחו"ל מנצלים את הנסיעה ורוכשים מכשירי טלפונים, במיוחד את הטלפון מבית LG שעדיין אינו נמכר בחנויות רבות בארץ. במעבדות התיקונים של "הראל טכנולוגיה" ראו את הנולד והכשירו צוות של טכנאים לטיפול בתקלות ובבעיות הייחודיות של המכשיר. מחפשים מעבדה העוסקת בתיקון LG בראשון לציון, מצאתם! אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים ומקבלים מכשירים לתיקון מכל חלקי הארץ.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - LG

 

תיקון LG בראשון לציון – מה צריך לדעת לפני שקונים טלפון חדש

אם אתם רוצים למנוע בעיות עתידיות בטלפון החדש, כדאי שתקפידו על כמה כללים כאשר אתם רוכשים את המכשיר.

חשוב לבחור טלפון נוח לתפעול הן מבחינה פיזית והן מבחינת החומרים. ממדי המכשיר נגזרים מגודל המסך. אתם צריכים לשקול מה חשוב יותר, מכשיר גדול או מכשיר קטן יותר שנכנס בקלות לכף היד ונאחז בה ביציבות. אם תצליחו לאחוז את הטלפון ביציבות ובנוחות, תמנעו נפילות העלולות לגרום לתקלות כמו סדקים או שברים במסך ועוד.

 

מכשיר טלפון דק הוא קל יותר ולפעמים גם אלגנטי יותר, אך יש לזה מחיר. מכשירי טלפון מכל הדגמים וגם מדגם LG נוטים להתחמם מהר יותר. לפעמים זה רק מעיק, הגלישה יותר איטית וקשה לשוחח שיחות ארוכות, אך במקרים אחרים עלולות להיגרם לטלפון תקלות שישביתו אותו עד שתתקנו את המכשיר.

 

חשוב לבחור טלפון עם חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון. באמצעות כרטיס הזיכרון תצליחו להוסיף נפח אחסון חיצוני נוסף לנפח האחסון המובנה של המכשיר. אף פעם אתם ללא יכולים לצפות כמה אנשי קשר יהיו לכם בזיכרון וכמה תמונות תרצו לשמור.

 

חשוב לוודא כי המכשיר שרכשתם הוא בעל תקן עמידות IP58. בארץ זה עוד לא כל כך מוכר, אבל בחו"ל זה כבר נפוץ. תקן זה מעיד כי המכשיר מסוגל לעמוד בפני אבק ונתזי מים ובתיאוריה אפשר לעבוד אתו גם בגשם, אם כי החברות לא נותנות אחריות על תיקונים הנובעים מרטיבות היוצרת קורוזיה. באופן עקרוני כדאי לדעת כי האבק והמים הם בין האויבים הגדולים של מכשירי הטלפון הניידים. ככל שנצליח להגן עליהם מפני רטיבות מים ואבק, כך נצמצם את התקלות ונחסוך תיקונים רבים.

 

והכי חשוב, במעמד רכישת הטלפון חשוב לקנות כיסוי מגן למסך ולגוף הטלפון. ככל שהמגן יהיה איכותי יותר, כך הוא ישמור טוב יותר על המכשיר היקר.