תיקון סלולרי LG בתל אביב

תיקון LG בתל אביב - כל מה שצריך לדעת

 

אמנם מכשירי LG מתחילים להיכנס בצורה יותר אינטנסיבית לשוק הסמארטפונים בארץ, אולם אחוז המשתמשים במכשירי LG עדיין נמוך יחסית בצורה משמעותית. מעבדת הראל טכנולוגיות מציעה לכם לקבל שירותי תיקון LG בתל אביב מצוות טכנאים מנוסים ומקצועיים, תוך שמירה על אמינות ולוח זמנים קצר.

 

כאן תוכלו לצפות במחירי תיקונים ומוצרים  - LG

 

אלו סוגי תיקונים מבוצעים

כפי שציינו, מכשירי LG אינם נפוצים מאוד בישראל, ולכן לא כל מעבדה יכולה ומוכנה לספק תיקונים למכשירים אלו. אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב ביותר של תיקונים. למשל, החלפות מסך LCD, החלפת שקע טעינה, מערכת הצלצול, תיקון המסך, החלפת בטרייה ועוד. כלל התיקונים מבוצעים על ידי צוות טכנאים שצבר למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום. בנוסף, לכל תיקון ניתנת תקופת אחריות של מספר חודשים על התיקון.

 

לוח זמנים קצר

לוח הזמנים משתנה מתיקון לתיקון, אולם הוא קצר באופן יחסי למעבדות וכמובן לחברות הסלולר אשר זמן המינימום לכל תיקון, אפילו הקצר ביותר, לוקח לפחות שבוע ימים. החלפת מסך לדוגמה, יכולה לקחת אצלנו כשעתיים לעומת מספר ימים במקומות אחרים. באופן כללי, כלל התיקונים לוקחים זמן מועט באופן משמעותי ביחס לחברות הסלולר ומעבדות אחרות.

 

כלל חשוב – זול עולה ביוקר

מחיר זול מדי צריך לגרום לכם לעצור ולתהות האם השירות שתקבלו במקום שכזה הוא אמין ומקצועי והאם החלפים מקוריים או לכל הפחות מאושרים על ידי היצרן. אגב, אינדיקציה טובה למעבדה אמינה ומקצועית היא מתן מספר של חודשי אחריות על מגוון הטיפולים שמציעה המעבדה. כמו כן, חשוב לדעת לפני שליחת המכשיר לתיקון מהי העלות של התיקון המבוקש, כך שלא תהיינה הפתעות כאלו ואחרות לאחר ביצוע התיקון.

 

טיפים

על מנת שלא להגיע כל יום שני וחמישי אל המעבדות, מומלץ לקנות מגנים למכשיר עצמו וכמובן למסך. כמו כן מומלץ להרחיק את המכשיר ממים על מנת שלא ייפול לתוכם או יספח נוזלים וכך תיווצר קורוזיה. טיפ נוסף הוא שמירה ככל הניתן על היציאות השונות במכשיר, שהחשובה מכולם היא יציאת שקע הטעינה, שבלעדיו כמובן, אין חיים לבטרייה.

 

לא תמיד כדאי לרכוש ביטוח למכשיר בחברות הסלולר. לרוב התשלום החודשי של הביטוח גבוה באופן יחסי והוא אינו שולל השתתפות עצמית שמגיעה יחד עם כל תיקון בחברת הסלולר. באופן כללי, במידה ואתם מתקנים את המכשיר שלוש פעמים בשנה, שזו תדירות תיקונים גבוהה, דמי הביטוח יעלו לכם כמעט כמו מכשיר LG חדש.