תיקון מסך אייפון

המסך במכשיר האייפוןהוא ללא ספק אחד המרכיבים הרגישים ביותר במכשירשהרי בלעדיו לא ניתן לבצע שום פעולה במכשיר אם זה לענות לשיחותלשלוח הודעות ועוד.

המסך במכשיר האייפון, הוא ללא ספק אחד המרכיבים הרגישים ביותר במכשיר, שהרי בלעדיו לא ניתן לבצע שום פעולה במכשיר אם זה לענות לשיחות, לשלוח הודעות ועוד. תיקון מסך אייפון, הוא אחד התיקונים הנפוצים כיום בשוק וניתן לראות כי אנשים רבים מרבים להפיל את הנייד מכיוון שהוא בשימוש יום יומי. שבר או סדק במסך האייפון, הם ללא ספק אחת התקלות המתסכלות ביותר, מכיוון שסדק יכול להפריע לחוויית השימוש במכשיר ולעיתים אף יכול להשבית את המסך כולו, לכן, במקרה שכזה, מומלץ שלא להמתין זמן רב, אלה לגשת במהירות האפשרית למעבדה המציעה תיקון מסך אייפון.

 

אז מה עושים ולאן פונים?

במקרה שנפל המכשיר והמסך נשבר או נסדק, האופציה היחידה היא לגשת למעבדה מקצועית ולמסור את המכשיר לטכנאי שיחליף את המסך במהירות האפשרית כדי שתוכלו לחזור לשגרת היום יום. אנשים רבים חושבים כי ניתן לתקן את מסך האיייפון בקלות רבה, הרי כיום ישנם סרטונים רבים ברשת וביוטיוב אשר מסבירים כיצד להחליף את המסך באופן עצמאי, נכון שניתן לרכוש את המסך באופן פרטי ולהרכיבו, אך חשוב לדעת כי המסך מורכב משלושה חלקים עדינים, ותיקון מסך אייפון בצורה חובבנית, יכולה לגרום למכשיר לנזק רב יותר מאשר תועלת, לכן תנו למקצוענים לעשות את העבודה ומסרו את המכשיר למעבדה מקצועית.

 

כמה עולה תיקון מסך לאייפון?

מחירי התיקון המסך משתנה ממעבדה למעבדה, וכמובן תלוי אם המעבדה משתמשת בחלפים מקוריים של אפל. בכל מקרה טרם תיקון מסך אייפון, מומלץ לבצע סקר שוק מקדים ולתאר לטכנאי או לנציג שירות של המעבדה את סוג התקלה ולברר עליות בכמה מעבדות על מנת לעמוד את מחירי החלפת המסך. בכל מקרה אל תסתפקו בהצעה אחת, אלה ביצעו השוואות מחירים בין מעבדות שונות תארו לנציג המעבדה בטלפון את סוג התקלה ובררו את עלויות התיקון. בכל מקרה בדקו בכמה מעבדות, בכדי לעמוד את המחירים ואל תסתפקו רק בהצעת מחיר אחת. מומלץ שלא להתפשר על איכות המעבדה וודאי שלא להשתמש בשירותי חאפרים שונים המציעים תיקונים מוזלים מכיוון שהם יוכלו לגרום לכם לנזק רב למכשיר ומעבר לכך, חאפרים אינם מעניקים אחריות על החלפת המסך, כך שאם התקלה חוזרת אין לכם ממש למי לפנות, לעומת זאת, במעבדה רצינית ומקצועית, תקבלו קבלה ואחריות מלאה על התיקון.

 

על מנת לשמור היטב על המסך, מומלץ להדביק עליו מגן מסך איכותי אשר שומר על המסך מפני שריטות וכן פאנל שישמור על כלל המכשיר בעת נפילה, כך תוכלו למזער את הנזק במכשיר בעת נפילתו.