חלפים מקוריים לאייפון

למכשירי הסמאטפונים ואייפונים יתרונות רבים ובהם שלל אפליקציות ופיצ'רים שונים אשר מאפשרים לכם מעבר לשיחות טלפון והודעותלהישאר מעודכנים בכל מקום ובכל זמן בנעשה בעולם וברשתות החברתיתאך עם כל היתרונות הרביםמדובר במכשירים עדינים ורגישיםוכל נפילה קטנה יכולה לגרום לנזק למכשיר.

למכשירי הסמאטפונים ואייפונים יתרונות רבים ובהם שלל אפליקציות ופיצ'רים שונים אשר מאפשרים לכם מעבר לשיחות טלפון והודעות, להישאר מעודכנים בכל מקום ובכל זמן בנעשה בעולם וברשתות החברתית, אך עם כל היתרונות הרבים, מדובר במכשירים עדינים ורגישים, וכל נפילה קטנה יכולה לגרום לנזק למכשיר. במקרה של תקלה, נראה שאין מנוס ועליכם להביא כמה שיותר מהר את המכשיר למעבדת תיקונים אשר מחזיקה בטכנאים מנוסים. את מעבדות אלו, ניתן למצוא כיום בכל עיר בעיקר במרכזים מסחריים, חנויות, דוכנים בקניונים ועוד מקומות שונים. תוכלו בקלות למצוא מעבדה שכזאת ולמסור את המכשיר היקר לכם מכל לתיקון אצל טכנאים.

 

מה חשוב לדעת לפני שמוסרים את המכשיר לתיקון במעבדה?

כאשר מוסרים מכשיר לתיקון בגין כל סוג תקלה, חשוב לוודא כי אכן המעבדה מתחייבת להחליף חלקים במידת הצורך, רק לחלפים מקוריים של היצרן, אם מדובר במכשיר אייפון – רק של חברת אפל, או אם מדובר במכשיר גלאקסי, רק חלפים מקוריים של סמסונג. מומלץ שלא להתפשר על פרמטר זה וכמובן על עוד פרמטרים נוספים כמו – ניסיון הטכנאים, שירות אישי ואדיב, מחירים אטרקטיביים, זריזות התיקון, טלפון חליפי בעת הצורך, מיקום המעבדה ועוד פרמטרים שונים אשר יסייעו לכם להיות בטוחים כי אכן מסרתם את המכשיר היקר לכם מכל לידיים אמינות ומקצועיות.

 

למה חשוב לבחור במעבדה המציעה רק חלפים מקוריים?

מעבדה אשר מציעה חלפים מקוריים בהחלפה בעת הצורך, מראה על רצינות החברה. נכון שלעיתים הם יקרים יותר מחלפים שאינם מקוריים, אך אם תסתכלו לטווח הארוך, תראו כי חלפים מקוריים שהוחלפו במכשיר יחזיקו הרבה יותר זמן, ומעבר לכך תקבלו עליהם יותר זמן אחריות. חלפים שאינם מקוריים, הם חלקים שלא תמיד משתלבים היטב עם הטכנולוגיה במכשיר ולעיתים הם עלולים להתקלקל תוך זמן קצר, מה שאומר שתצטרכו שוב לחזור למעבדה בגין אותה תקלה, כך שכסף לא ממש חסכתם במקרה זה. לכן, אם הנכם זקוקים להחלפת חלקים מסוימים במכשיר, גשו רק למעבדה מקצועית המציעה רק חלפים מקוריים.

 

באילו מקרים זקוקים להחלפת חלקים במכשיר?

המקרים הם מגוונים ויכולים להשתנות בהתאם לסוג התקלה במכשיר, ישנם מקרים בהם ניתן להציל את המכשיר, אך ישנם מקרים כמו שבר או סדר במכשיר שאין מנוס וצריך להחליף את כל המסך במכשיר. במקרים אלו, תנו למקצוענים לעשות את העבודה ואל תנסו לתקן את התקלה לבדכם או על ידי "חאפרים" שונים המציעים שירותי תיקון מוזלים, לרוב הם יכולים לגרום למכשיר יותר נזק למכשיר מאשר תועלת.