החלפת סוללה לאייפון

בשנים האחרונות ניתן לראות כי מכשירי הסמארטפון תפסו תאוצה רבה ויצרנים רבים מוציאים דגמים חדשים כל תקופה מסוימת והתחרות היא ללא ספק קשה ביותר בין היצרניםהיצרנים המובילים כיום בשוק הם – סמסונגאייפוניםשל אפלאל.גיועוד סוגים שונים.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי מכשירי הסמארטפון תפסו תאוצה רבה ויצרנים רבים מוציאים דגמים חדשים כל תקופה מסוימת והתחרות היא ללא ספק קשה ביותר בין היצרנים. היצרנים המובילים כיום בשוק הם – סמסונג, אייפונים, של אפל, אל.גי, ועוד סוגים שונים. למכשירי הסמרטפון יתרונות רבים, אך לעיתים הם מרבים ליפול, ולהיסדק עם הזמן, מאר והשימוש בהם הוא באופן יום יומי. בדיוק בשל סיבות אלו, ניתן לראות מעבדות רבות אשר נפתחות זו אחר זו בערים שונות, בקניונים, מרכזים מסחריים וברחבי העיר.

 

למה צריך להחליף סוללה?

לעיתים חייה של הסוללה הינם קצרים והיא מתקלקלת עם הזמן, לרוב היצרן מעניק שנה אחריות על הסוללה אך האחריות אינה כוללת חדירת מים. לרוב ניתן לזהות תקלה בסוללה כאשר המכשיר אינו פועל או שהוא נכבה לסירוגין לאחר זמן קצר. מעבר לכך, לעיתים הסוללה אינה עובדת בגלל קורוזיה או בשל בעיות שונות בה, לכן אם הנכם זקוקים להחלפת סוללה, מומלץ לגשת למעבדה מקצועית, על מנת שטכנאי יבדוק את הבעיה ויאשר כי הסוללה אכן תקולה והוא יבצע החלפת סוללה.

 

מה אתם צרכים לדעת לפי שאתם מכניסים מכשיר למעבדה?

יש הרבה סוגים רבים של תיקונים לסמארטפונים, התיקונים הנפוצים ביותר כיום בעולם זה - הם החלפת מסך, החלפת סוללה, תיקון או החלפה של רמקול פנימי של המכשיר, תיקון שקע האוזניות בצידי המכשיר, תיקון לחצנים כמו לחצן הבית ולחצנים צדדיים ועוד סוגים שונים של תקלות נוספות הן תקלות חיצוניות ופנימיות של המכשיר.

בכל מקרה, טרם התיקון, יש לוודא כי מדובר בטכנאי אמין אשר יבדוק היטב את המכשיר ויאתר את התקלה בו, שהרי לעיתים אנשים סבורים כי הינם זקוקים להחלפת סוללה ובכלל ישנה תקלה אחרת לגמרי במכשיר כמו תקלה במגעים, בטעינה או תקלה פנימית במכשיר עצמו.

 

כמה זה עולה לכם?

המחיר של תיקון כל סוג תקלה באשר היא, מורכב ממספר גורמים שונים כמו - עלות חלקי החילוף של המכשיר הספציפי, סוג התקלה במכשיר, זמן העבודה של טכנאי ועוד פרמטרים שונים. טרם מסירת מכשיר למעבדה או לטכנאי, חשוב לערוך סקר שוק על מנת לעמוד את מחירי החלפת סוללה או כל תיקון אחר שתזדקקו ולהשוות מחירים בין מעבדות שונות. בכל מקרה לא מומלץ להתפשר על איכות ומקצועיות המעבדה, ואף לוודא כי המעבדה מציעה חלקי חילף מקוריים ולא משומשים וגם נותנת אחריות מלאה על כל תיקון ואף על הסוללה שהוחלפה במכשיר.

 

בכל מקרה, חשוב שלא למסור את המכשיר לחאפרים שונים ולחובבנים, מכיוון שהם יכולים לגרום למכשיר נזק בלתי הפיך.