אייפון לא נדלק?

מכשירי האייפון הפכו לפופולריים בשנים האחרונות וחברת אפל העולמית כל תקופה מסוימת מוציאה דגמים חדשים לקהל מעריצי האייפונים בעולם.

מכשירי האייפון הפכו לפופולריים בשנים האחרונות וחברת אפל העולמית כל תקופה מסוימת מוציאה דגמים חדשים לקהל מעריצי האייפונים בעולם. למכשירי האייפון יש ללא ספק יתרונות רבים אשר מסייעים לכל אחד ביום יום, כמו - שליחת אימיילים, רשתות חברתיות, משחקים, אפליקציות שימושיות ועוד פריטים שונים המסייעים לכל אחד להיות מעודכן מכל מקום ובכל זמן נתון. אך לרוע המזל, מכשירים אלו הינם עדינים ולעיתים הם מתקלקלים ונוצרים מצבים שונים כמו למשל – אייפון שלא נדלק, אייפון שנפל מים, מסך שנשבר או נסדק ועוד תקלות שונות שאינן נעימות ואפילו מעט מתסכלות את בעלי מכשירי האייפון.

 

מהם בתקלות הנפוצות באייפונים?

התקלות הנפוצות הן – שבר או סדק בפאנל האחורי או הקדמי, מסך סדוק או שבור, אייפון לא נדלק, בעיות סוללה, בעיות מגעים ועוד תקלות שונות אשר מצריכות את בעל האייפון לגשת למעבדה הקרובה לביתו. הסיבות לכך שאייפון לא נדלק הם רבות, ורק טכנאי מוסמך יכול לעלות על התקלה ולספק לכם פתרון יצירתי לבעיה. במקרים אלו, חשוב לגשת רק למעבדה מקצועית ולא לנסות להדליק את המכשיר בכוח או לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, שהרי תיקון חובבני יכול לגרום נזק רב למכשיר האייפון, ולעיתים אף לנזק בלתי הפיך למכשיר, לכן, תנו למקצוענים לעשות את העבודה.

 

כמה זה עולה לכם?

תיקונים במכשיר האייפון, יכולים להשתנות בהתאם לסוג התיקון וחלקי החילוף אשר מוחלפים במכשיר, אם לדוגמא מדובר בתקלה בסוללה, המעבדה גובה זמן טכנאי ואת עלות החלפה לסוללה חדשה. מכבר לכך, מחירים יכולים להשתנות ממעבדה למעבדה. לכן, במקרה של תקלה או במקרה שאייפון לא נדלק, גשו כמה שיותר מהר למעבדה הקרובה, אך טרם מסירת המכשיר למעבדה, מומלץ לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לעמוד את מחירי התיקון. בכל מקרה, מומלץ שלא להתפשר על איכות המעבדה וודאי שלא לגשת לחאפרים שונים אשר מצעים שירותי תיקון לאייפון במחירים מוזלים, לרוב חאפרים הם חובבנים ואינם מקצועיים, לכן תנו לאנשי המקצוע המנוסים ביותר לטפל לכם בתקלה.

 

היכן ניתן למצוא מעבדות אמינות ומקצועיות?

כיום בכל מקום ובכל עיר ניתן למצוא מעבדות תיקונים לאייפונים ולכלל מכשירי הסלולר, את המעבדות ניתן למצוא פזורים ברחבי העיר, במרכזים מסחריים שונים, בקניונים ובכל מקום אחר. בדקו היטב כי אכן מדובר במעבדה מקצועית אשר מציעה רק טכנאים מיומנים ובעלי הסמכה לעסוק בתחום, מאחר וטכנאים שאינם מנוסים, יוכלו לגרום לכם לנזק רב למכשיר. בכל מקרה, בדקו עם ממליצים, חברים ומכרים שהשתמשו בעבר בשירותי של אותה חברה ואכן היו מרוצים מהשירות, האמינות והמקצועיות של אותה מעבדה.