מאמרים

Rss

המסך במכשיר האייפוןהוא ללא ספק אחד המרכיבים הרגישים ביותר במכשירשהרי בלעדיו לא ניתן לבצע שום פעולה במכשיר אם זה לענות לשיחותלשלוח הודעות ועוד.

קרא עוד

מכשיר הסלולר הפך בשנים האחרונות למוצר חובה ופופולרי לכל אחד. כיום ניתן לראות כי אנשים רבים מנהלים כמעט את כל חייהם דרך המכשיר הקטן, אם זה אפליקציות שונות, אימיילים, רשתות חברתיות ועוד. טלפונים הם מכשיר חשמלי לכל דבר וכידוע חשמל ומים לא ממש מסתדרים יחד, לכן כאשר המכשיר בא במגע עם מים, המכשיר מתמלא בקורוזיה.

קרא עוד

סמארטפונים הם ללא ספק כלי יעיל לשימוש ביום יום הן מבחינת השימוש בתקשורת כמו שיחות טלפון והודעותאך הם ללא ספק מציעים עולם שלם של טכנולוגיה ואפליקציות המתעדכנות ביום יום

קרא עוד

למכשירי הסמאטפונים ואייפונים יתרונות רבים ובהם שלל אפליקציות ופיצ'רים שונים אשר מאפשרים לכם מעבר לשיחות טלפון והודעותלהישאר מעודכנים בכל מקום ובכל זמן בנעשה בעולם וברשתות החברתיתאך עם כל היתרונות הרביםמדובר במכשירים עדינים ורגישיםוכל נפילה קטנה יכולה לגרום לנזק למכשיר.

קרא עוד

בשנים האחרונות ניתן לראות כי מכשירי הסמארטפון תפסו תאוצה רבה ויצרנים רבים מוציאים דגמים חדשים כל תקופה מסוימת והתחרות היא ללא ספק קשה ביותר בין היצרניםהיצרנים המובילים כיום בשוק הם – סמסונגאייפוניםשל אפלאל.גיועוד סוגים שונים.

קרא עוד